system wentylacyjny
O NAS
WWW.BH-RES.PL
Firma BH-Res na polskim rynku istnieje już
od 1990 roku.
Swoja działalność rozpoczynała od budowy
domó...
OFERTA
WWW.BH-RES.PL
W szerokiej ofercie firmy BH-Res
znajdują się:
 systemy wentylacji CLIMAVER,
 przewody elastyczne,
...
WSPÓŁPRACA
WWW.BH-RES.PL
Od 1998 rok firma BH-Res specjalizuje się
w zaopatrzaniu przedsiębiorstw w materiały potrzebne
do...
WARUNKI
WWW.BH-RES.PL
BH-Res bezpośrednio importuje, najwyższej jakości,
materiały od ich producentów. Dzięki temu oferuje...
PRZYKŁADY REALIZAJI
WWW.BH-RES.PL
PRZYKŁADY REALIZAJI
WWW.BH-RES.PL
OPINIE
WWW.BH-RES.PL
Już od pięciu lat
korzystam z materiałów
sprzedawanych przez
BH-Res i jestem bardzo
zadowolony. Cena
...
KONTAKT
BIURO HANDLOWE
"BH-Res" Sp.J.
ul. Torowa 3,
35-205 Rzeszów
tel: 17 864-13-13,
gsm: 602-749-984
fax: 17 866-09-40
e...
of 9

Przedstawienie rodzajów systemów wentylacyjnych firmy BH-Res

Krótka prezentacja przedstawiająca ofertę firmy BH-Res. Zapraszamy do obejrzenia oraz odwiedzenia strony internetowej http://www.bh-res.pl
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Technology      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Przedstawienie rodzajów systemów wentylacyjnych firmy BH-Res

  • 1. system wentylacyjny
  • 2. O NAS WWW.BH-RES.PL Firma BH-Res na polskim rynku istnieje już od 1990 roku. Swoja działalność rozpoczynała od budowy domów w technologii szkieletu drewnianego. Stopniowo powiększając swoją ofertę o montaż wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Firma proponuje najnowsze rozwiązania w tych dziedzinach. Dodatkowo posiada poświadczonych pracowników, którzy już od lat pracują w branży wentylacji.
  • 3. OFERTA WWW.BH-RES.PL W szerokiej ofercie firmy BH-Res znajdują się:  systemy wentylacji CLIMAVER,  przewody elastyczne,  kratki,  anemostaty,  maty izolacyjne,  termostaty,  akcesoria,  szkolenia.
  • 4. WSPÓŁPRACA WWW.BH-RES.PL Od 1998 rok firma BH-Res specjalizuje się w zaopatrzaniu przedsiębiorstw w materiały potrzebne do wykonywania instalacji powietrznych oraz urządzeń. BH-Res współpracuje z takimi producentami jak:  AFS  LUX-PRO  SELKIRK-AIR MATE  SAINT GOBAIN Firma jest głównym dystrybutorem produktów „CLIMAVER” na terenie Polski.
  • 5. WARUNKI WWW.BH-RES.PL BH-Res bezpośrednio importuje, najwyższej jakości, materiały od ich producentów. Dzięki temu oferuje korzystne ceny oraz atrakcyjne rabaty. Już wiele firm przekonało się o niezawodności nowoczesnych materiałów. Stale rośnie liczba przedsiębiorstw, które korzystają z naszych towarów. Zakupiona blacha wysyłana jest za pośrednictwem firm kurierskich dzięki czemu materiały już na drugi dzień są u kontrahenta.
  • 6. PRZYKŁADY REALIZAJI WWW.BH-RES.PL
  • 7. PRZYKŁADY REALIZAJI WWW.BH-RES.PL
  • 8. OPINIE WWW.BH-RES.PL Już od pięciu lat korzystam z materiałów sprzedawanych przez BH-Res i jestem bardzo zadowolony. Cena adekwatna do jakości a do tego szybka przesyłka. Polecam takiego dostawcę. Atrakcyjne warunki i dobra jakość materiałów skusiła mnie do skorzystania z usług firmy BH-Res. Nasza współpraca trwa już trzy lata i zapewne nadal trwać będzie. Gorąco polecam! Adam Katowice Joanna Poznań
  • 9. KONTAKT BIURO HANDLOWE "BH-Res" Sp.J. ul. Torowa 3, 35-205 Rzeszów tel: 17 864-13-13, gsm: 602-749-984 fax: 17 866-09-40 e-mail: biuro@bh-res.pl www.bh-res.pl ZAPRASZAMY!

Related Documents