Meni
Енергија је свуда око нас III награда
III награда <ul><li>Јован Пристајко , ОШ Петефи бригада , Кула </li></ul><ul><li>Ана Мирић , ОШ „ Петар Дра...
III награда <ul><li>Јован Пристајко, 7-2 </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Модели-Макете, осн...
III награда <ul><li>Сања Маркуц, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Доситеј Обрадовић”, Опово </li></ul><ul><li>Мултимедија...
III награда <ul><li>Јована Пекић , V разред </li></ul><ul><li>O Ш „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Литерарни ра...
III награда <ul><li>Ана Ковачевић, VIII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Свети Сава”, Сефкерин </li></ul><ul><li>Литерарни р...
III награда <ul><li>Саша Димовић, I разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Шандор”, Хајдуково </li></ul><ul><li>Литерарни ра...
III награда <ul><li>Маја Петков, Верица Такач, Александра Игњатић, Јанко Кадлик, Зоран Летић </li></ul><ul><li>Пољопривре...
III награда <ul><li>Спевак Даниел, Р-21 </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Ликовни рад, ср...
Енергија је свуда око нас II награда
II награда <ul><li>Бојан Василић , ОШ „ Петар Драпшин” , Турија </li></ul><ul><li>Тара Лекић , ОШ „ Жарко Зр...
II награда <ul><li>Бојан Василић, VIII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петар Драпшин”, Турија </li></ul><ul><li>Модели-Макет...
II награда <ul><li>Марина Крак, VI разред </li></ul><ul><li>ОШ „Васа Стајић”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Мултимедијалне п...
II награда <ul><li>Маријана Матковски, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Ликовни...
II награда <ul><li>Дарија Вуковић, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Литерарни ра...
II награда <ul><li>Марко Радин </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Мултимедијалне презентац...
II награда <ul><li>Дејан Хорник, III разред </li></ul><ul><li>Хемијско технолошка школа, Суботица </li></ul><ul><li>Ликов...
Енергија је свуда око нас I награда
I награда <ul><li>Дина Марић , Кристина Лековић , Маша Кондић , Лука Бељански , ОШ „Светозар Марковић Т...
Прво место у категорији модела и макета ОШ <ul><li>Дина Марић , Кристина Лековић , Маша Кондић , Лука...
Прво место у категорији модела и макета у конкуренцији средњих школа <ul><li>Марко Мрачајац, Стефан Станић </l...
Прво место у категорији Мултимедијалне презентације у конкуренцији основних школа <ul><li>Небојша Дотлић, VIII раз...
Прво место у категорији Мултимедијалне презентације у конкуренцији средњих школа <ul><li>Boris Stricky, IV разред ...
Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији основних школа I-IV разреда <ul><li>Милош Вјештица, IV р...
Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији основних школа V-VI разреда <ul><li>Соња Кнежевић , VI ...
Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији основних школа VII-VIII разреда <ul><li>Владимир Парошки...
Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији средњих школа <ul><li>Владимир Бесермењи, Р22 </li></ul><u...
Прво место у категорији Ликовни радови у конкуренцији основних школа I-IV разреда <ul><li>Моника Хајнал, III раз...
Прво место у категорији Ликовни радови у конкуренцији основних школа V-VIII разреда <ul><li>Сремко Бетина, VII р...
Прво место у категорији Ликовни радови у конкуренцији основних школа V-VIII разреда <ul><li>Срђан Шапоња, III ра...
of 31

Nagradjeni Energija je svuda oko nas - 2010

Published on: Mar 3, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Nagradjeni Energija je svuda oko nas - 2010

  • 1. Meni
  • 2. Енергија је свуда око нас III награда
  • 3. III награда <ul><li>Јован Пристајко , ОШ Петефи бригада , Кула </li></ul><ul><li>Ана Мирић , ОШ „ Петар Драпшин ”, Турија </li></ul><ul><li>Сања Маркуц , ОШ „ Доситеј Обрадовић ”, Опово </li></ul><ul><li>Андор Косо, ОШ „ Фејеш Клара ” , Кикинда </li></ul><ul><li>Јована Пекић, ОШ „ Петефи Бригада ”, Кула </li></ul><ul><li>Берта Марта , ОШ „ Глигорије Попов ”, Руско село </li></ul><ul><li>Ана Ковачевић ОШ „ Свети Сава ”, Сефкерин </li></ul><ul><li>Ђурђија Томић, ОШ „ Петефи Бригада ”, Кула </li></ul><ul><li>Саша Димовић, ОШ „ Петефи Шандор ” , Хајдуково </li></ul><ul><li>Марија Пањичанин, ОШ „ Јован Цвијић ”, Зрењанин </li></ul><ul><li>Група аутора , Маја Петков , Верица Такач , Александра Игњатић , Јанко Кадлик и Зоран Летић , Пољопривредна школа са Домом ученика , Футог </li></ul><ul><li>Бранко Стојисављевић , ЕТШ „ Михајло Пупин ” , Нови Сад </li></ul><ul><li>Ђорђе Ђурица , ЕТШ „ Михајло Пупин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Спевак Даниел , ЕТШ „ Михајло Пупин ”, Нови Сад </li></ul>
  • 4. III награда <ul><li>Јован Пристајко, 7-2 </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Модели-Макете, основна школа </li></ul><ul><li>назив рада „ Ветрењача за производњу енергије ” </li></ul><ul><li>ментор Лидија Бачић. </li></ul><ul><li>Ана Мирић, VIII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петар Драпшин”, Турија </li></ul><ul><li>Мултимедијална презентација </li></ul><ul><li>наслов рада „Како штедети енергију” - интервју </li></ul><ul><li>тема Мере штедње енергије </li></ul><ul><li>ментор Иван Ђисалов </li></ul>
  • 5. III награда <ul><li>Сања Маркуц, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Доситеј Обрадовић”, Опово </li></ul><ul><li>Мултимедијалне презентације, основна школа </li></ul><ul><li>наслов рада „Енергија је свуда око нас” </li></ul><ul><li>ментор Гордана Гатарић </li></ul><ul><li>Андор Косо , III разред </li></ul><ul><li>ОШ „Фејеш Клара ” Кикинда </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа </li></ul><ul><li>Наслов рада „ITTVANORSZAG” </li></ul><ul><li>ментор Ержебет Шомођи Радак </li></ul>
  • 6. III награда <ul><li>Јована Пекић , V разред </li></ul><ul><li>O Ш „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа V-VI разреда </li></ul><ul><li>Назив рада „Енергија је свуда око нас” </li></ul><ul><li>Берта Марта, V разред </li></ul><ul><li>ОШ „Глигорије Попов”, Руско село </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа V-VI разреда </li></ul><ul><li>Назив рада „Чудесан свет” - CSODALATOS BILAG </li></ul>
  • 7. III награда <ul><li>Ана Ковачевић, VIII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Свети Сава”, Сефкерин </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа VII-VIII разреда </li></ul><ul><li>Рад под називом „Алтернативни и обновљиви извори енергије” </li></ul><ul><li>ментор Тања Дринчић </li></ul><ul><li>Ђурђија Томић, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа VII-VIII разреда </li></ul><ul><li>Рад под називом „Штедимо енергију да бисмо је имали сутра” </li></ul><ul><li>ментор Слађана Червени – Играчки </li></ul>
  • 8. III награда <ul><li>Саша Димовић, I разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Шандор”, Хајдуково </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа I-IV разреда </li></ul><ul><li>рад под називом „Алтернативни и обновљиви извори енергије” </li></ul><ul><li>ментор Szalai Eszter </li></ul><ul><li>Марија Пањичанин, V разред </li></ul><ul><li>ОШ„Јован Цвијић”, Зрењанин </li></ul><ul><li>Ликовни рад, основна школа V-VIII разреда </li></ul><ul><li>Рад под називом „Енергија” </li></ul><ul><li>ментор Милица Бенић </li></ul>
  • 9. III награда <ul><li>Маја Петков, Верица Такач, Александра Игњатић, Јанко Кадлик, Зоран Летић </li></ul><ul><li>Пољопривредна школа са Домом ученика, Футог </li></ul><ul><li>Модели-Макете, средње школе </li></ul><ul><li>назив рада „Фарма на биогас” </li></ul><ul><li>ментор Миољка Бајић </li></ul><ul><li>Бранко Стојисављевић, разред Р22 </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин” Нови Сад </li></ul><ul><li>Мултимедијалне презентације, средња школа </li></ul><ul><li>наслов рада „Штедљиве куће и зграде” </li></ul><ul><li>ментор Власта Веселиновић </li></ul>
  • 10. III награда <ul><li>Спевак Даниел, Р-21 </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Ликовни рад, средња школа </li></ul><ul><li>Рад под називом „Ветрењача” </li></ul><ul><li>ментор Власте Веселиновић </li></ul><ul><li>Ђорђе Ђурица, Р21 </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Литерарни рад, средња школа </li></ul><ul><li>рад под називом „Алтернативни и обновљиви извори енергије” </li></ul><ul><li>ментор Власте Веселиновић </li></ul>
  • 11. Енергија је свуда око нас II награда
  • 12. II награда <ul><li>Бојан Василић , ОШ „ Петар Драпшин” , Турија </li></ul><ul><li>Тара Лекић , ОШ „ Жарко Зрењанин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Марина Крак , ОШ „ Васа Стајић ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Никола Ђуричић, ОШ „ Петефи бригада ” , Кула </li></ul><ul><li>Маријана Матковски , ОШ „ Петефи бригада ”, Кула </li></ul><ul><li>Ердос Ленел , ОШ „ Јожеф Атила ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Дарија Вуковић , ОШ „ Петефи бригада ”, Кула </li></ul><ul><li>Слађана Млинков , Млинко Биљана , Хемијско технолошка школа , Суботица </li></ul><ul><li>Марко Радин , ЕТШ „ Михајло Пупин ” , Нови Сад </li></ul><ul><li>Александра Суботић , ЕТШ „ Михајло Пупин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Дејан Хорник , Хемијско техничка школа , Суботица </li></ul>
  • 13. II награда <ul><li>Бојан Василић, VIII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петар Драпшин”, Турија </li></ul><ul><li>Модели-Макете, основна школа </li></ul><ul><li>назив рада „Ветрењача за наводњавање земљишта” </li></ul><ul><li>ментор Иван Ђисалов. </li></ul>Тара Лекић, VI разред <ul><li>ОШ „Жарко Зрењанин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа V-VI разреда </li></ul><ul><li>рад под називом „Дневник белог меде” </li></ul><ul><li>ментор Нада Пуртић </li></ul>
  • 14. II награда <ul><li>Марина Крак, VI разред </li></ul><ul><li>ОШ „Васа Стајић”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Мултимедијалне презентације, основна школа </li></ul><ul><li>ментор Љиљана Крсмановић </li></ul><ul><li>Никола Ђуричић,IV разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи бригада” Кула </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа, I-IV разреда </li></ul><ul><li>рад под називом „Чувајмо планету да нам дуже траје” </li></ul><ul><li>ментор Милица Обрадовић </li></ul>
  • 15. II награда <ul><li>Маријана Матковски, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Ликовни рад, основна школа, V-VIII разреда </li></ul><ul><li>Рад под називом „Енергија је свуд око нас - штедња” </li></ul><ul><li>ментор Јухас Ђерђи </li></ul><ul><li>Ердос Ленел, I разред </li></ul><ul><li>ОШ „Јожеф Атила”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Ликовни рад, I-IV разреда </li></ul><ul><li>рад под називом „Енергија је свуд око нас” </li></ul><ul><li>ментор Ерика Ђуришић </li></ul>
  • 16. II награда <ul><li>Дарија Вуковић, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Литерарни рад, основна школа, VII-VIII разреда </li></ul><ul><li>Рад под називом „Штедимо енергију да бисмо је имали сутра” </li></ul><ul><li>ментор Слађана Червени – Играчки </li></ul><ul><li>Слађана Млинков, Млинко Биљана </li></ul><ul><li>Хемијско технолошка школа, Суботица </li></ul><ul><li>Модели-Макете, средња школа </li></ul><ul><li>назив рада „Соларни колектор” </li></ul><ul><li>ментор Светозар Токовић </li></ul>
  • 17. II награда <ul><li>Марко Радин </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Мултимедијалне презентације, средња школа </li></ul><ul><li>наслов рада: „Мале хидроелектране” </li></ul><ul><li>ментор Власта Веселиновић </li></ul><ul><li>Александра Суботић </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Литерарни рад, средња школа </li></ul><ul><li>рад под називом „Спасимо планету од глобалног загревања” </li></ul><ul><li>ментор Власте Веселиновић </li></ul>
  • 18. II награда <ul><li>Дејан Хорник, III разред </li></ul><ul><li>Хемијско технолошка школа, Суботица </li></ul><ul><li>Ликовни рад, средња школа </li></ul><ul><li>тема Екологија, управљање отпадом и енергија </li></ul><ul><li>ментор Светозар Токовић </li></ul>
  • 19. Енергија је свуда око нас I награда
  • 20. I награда <ul><li>Дина Марић , Кристина Лековић , Маша Кондић , Лука Бељански , ОШ „Светозар Марковић Тоза” , Нови Сад </li></ul><ul><li>Мрачајац Марко , Станић Стефан , ЕТШ „ Михајло Пупин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Стеван Никетић , ЕТШ „ Михајло Пупин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Небојша Дотлић , ОШ „ Петар Драпшин ”, Турија </li></ul><ul><li>Андреа Плачков , ОШ „ Жарко Зрењанин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Борис Стрицки , Гимназија „ Јован Јовановић Змај ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Милош Вјештица ОШ „ Петефи бригаде ” , Кула </li></ul><ul><li>Соња Кнежевић , ОШ „ Петефи Бригада ”, Кула </li></ul><ul><li>Владимир Парошки ОШ „ Петар Драпшин ”, Турија </li></ul><ul><li>Владимир Бесермењи , ЕТШ „ Михајло Пупин ”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Моника Хајнал , ОШ „ Фејеш Клара ”, Кикинда </li></ul><ul><li>Сремко Бетина , ОШ „ Петефи Бригада ”, Кула </li></ul><ul><li>Срђан Шапоња, Хемијско – технолошка школа , Суботица </li></ul>
  • 21. Прво место у категорији модела и макета ОШ <ul><li>Дина Марић , Кристина Лековић , Маша Кондић , Лука Бељански </li></ul><ul><li>Назив рада „Соларни град” </li></ul><ul><li>ОШ „Светозар Марковић Тоза” , Нови Сад </li></ul>
  • 22. Прво место у категорији модела и макета у конкуренцији средњих школа <ul><li>Марко Мрачајац, Стефан Станић </li></ul><ul><li>Стеван Никетић </li></ul><ul><li>ЕТШ Михајло Пупин </li></ul><ul><li>Назив рада „Ветрењача” </li></ul><ul><li>Ментор Власте Веселиновић </li></ul><ul><li>ЕТШ Михајло Пупин </li></ul><ul><li>Назив рада „Соларни камион” </li></ul><ul><li>Ментор Власте Веселиновић </li></ul>
  • 23. Прво место у категорији Мултимедијалне презентације у конкуренцији основних школа <ul><li>Небојша Дотлић, VIII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петар Драпшин”, Турија </li></ul><ul><li>наслов рада Наводњавање земљишта снагом ветра </li></ul><ul><li>ментор Иван Ђисалов </li></ul><ul><li>Андреа Плачков, VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Жарко Зрењанин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>наслов рада „Екологија, управљање отпадом и енергија” </li></ul><ul><li>ментор Снежана Маричић </li></ul>
  • 24. Прво место у категорији Мултимедијалне презентације у конкуренцији средњих школа <ul><li>Boris Stricky, IV разред </li></ul><ul><li>Гимназија „Јован Јовановић Змај”, Нови Сад </li></ul><ul><li>Наслов рада: „Могућност производње биодизела у школској лабораторији ” </li></ul><ul><li>Тема: Алтернативни и обновљиви извори енергије </li></ul><ul><li>ментор Јелена Поповић </li></ul>
  • 25. Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији основних школа I-IV разреда <ul><li>Милош Вјештица, IV разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи бригада”, Кула </li></ul><ul><li>рад под називом „Енергија свуда око нас” </li></ul><ul><li>ментор Станка Мартиновић </li></ul>
  • 26. Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији основних школа V-VI разреда <ul><li>Соња Кнежевић , VI разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петефи бригада”, Кула </li></ul><ul><li>рад под називом „Чувајмо планету да нам дуже траје – шапат маслине” </li></ul><ul><li>ментор Слађана Червени - Играчки </li></ul>
  • 27. Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији основних школа VII-VIII разреда <ul><li>Владимир Парошки , VII разред </li></ul><ul><li>ОШ „Петар Драпшин”, Турија </li></ul><ul><li>Рад под називом „Енергични сеоски дивани” </li></ul><ul><li>ментор Драгана Чокић </li></ul>
  • 28. Прво место у категорији Литерарни радови у конкуренцији средњих школа <ul><li>Владимир Бесермењи, Р22 </li></ul><ul><li>ЕТШ „Михајло Пупин”, Нови Сад </li></ul><ul><li>рад под називом „Енергија је свуда око нас” – савремени Дон Кихот против ветрењаче </li></ul><ul><li>ментор Власте Веселиновић </li></ul>
  • 29. Прво место у категорији Ликовни радови у конкуренцији основних школа I-IV разреда <ul><li>Моника Хајнал, III разред </li></ul><ul><li>ОШ „Фејеш Клара”, Кикинда </li></ul><ul><li>рад под називом „Алтернативни и обновљиви извори енергије” </li></ul><ul><li>ментор Ержебет Шамођи-Радак </li></ul>
  • 30. Прво место у категорији Ликовни радови у конкуренцији основних школа V-VIII разреда <ul><li>Сремко Бетина, VII разред </li></ul><ul><li>O Ш „Петефи Бригада”, Кула </li></ul><ul><li>Рад под називом „Енергија је свуд око нас” </li></ul><ul><li>ментор Јухас Ђерђи </li></ul>
  • 31. Прво место у категорији Ликовни радови у конкуренцији основних школа V-VIII разреда <ul><li>Срђан Шапоња, III разред </li></ul><ul><li>Хемијско – технолошка школе, Суботица </li></ul><ul><li>Рад под називом „Алтернативни и обновљиви извори енергије” </li></ul><ul><li>ментор Светозар Токовић </li></ul>

Related Documents