Preventīvie piespiedu līdzekļi kā valsts prevencijas sistēmas sastāvdaļa Ilona Kronberga ...
Preventīvo piespiedu līdzekļu (PPL) būtībaProti: Par pētījuma saturu atbild Latvijas Republikas T...
Likumpārkāpumu prevencijas sistēma Latvijā Par pētījuma saturu atbild Latvijas Republikas Tieslietu ministri...
of 3

Preventīvie piespiedu līdzekļi kā valsts prevencijas sistēmas sastāvdaļa

Prezentācija sagatavota projekta "Pētījuma ”Sabiedriskās drošības piespiedu līdzekļu reglamentējums Eiropas Savienībā” veikšana" ietvaros. Par pētījuma saturu atbild Latvijas Republikas Tieslietu ministrija, un Eiropas Komisija neuzņemas atbildību par iekļauto informāciju Plašāka informācija par projektu: http://www.providus.lv/public/27759.html
Published on: Mar 4, 2016
Published in: News & Politics      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Preventīvie piespiedu līdzekļi kā valsts prevencijas sistēmas sastāvdaļa

  • 1. Preventīvie piespiedu līdzekļi kā valsts prevencijas sistēmas sastāvdaļa Ilona Kronberga PROVIDUS pētniece Par pētījuma saturu atbild Latvijas Republikas Tieslietu ministrija, un Eiropas Komisija neuzņemas atbildību par iekļaujamo informāciju . 1 Pētījumu līdzfinansē no Eiropas Komisijas programmas “Krimināltiesības” projekta Nr. JUST/2010/JPEN/AG/1546 “Atjaunojošā taisnīguma aktuālās problēmas, risināšanas perspektīvas Eiropas Savienībā”.
  • 2. Preventīvo piespiedu līdzekļu (PPL) būtībaProti: Par pētījuma saturu atbild Latvijas Republikas Tieslietu ministrija, un Eiropas Komisija neuzņemas atbildību par iekļaujamo informāciju . 2 Pētījumu līdzfinansē no Eiropas Komisijas programmas “Krimināltiesības” projekta Nr. JUST/2010/JPEN/AG/1546 “Atjaunojošā taisnīguma aktuālās problēmas, risināšanas perspektīvas Eiropas Savienībā”.
  • 3. Likumpārkāpumu prevencijas sistēma Latvijā Par pētījuma saturu atbild Latvijas Republikas Tieslietu ministrija, un Eiropas Komisija neuzņemas atbildību par iekļaujamo informāciju . 3 Pētījumu līdzfinansē no Eiropas Komisijas programmas “Krimināltiesības” projekta Nr. JUST/2010/JPEN/AG/1546 “Atjaunojošā taisnīguma aktuālās problēmas, risināšanas perspektīvas Eiropas Savienībā”.

Related Documents