MichalVrábel, konateľ
Kristína Sedláková, obchodný konzultant
Data Evolution s.r.o. uvádza
On-line software pre správu neh...
Slovo úvodom
 Domsys vznikol ako prvá úplne webová aplikácia 21. storočia,
ktorá správcom konečne zodpovedajúcim spôsobom...
Všeobecné vlastnosti
 Veľmi vysoké zabezpečenieVašich dát.
 Vysoká užívateľská prívetivosť – správca je schopný behom
ni...
Hlavné funkcie
 Domsys je určený pre správcov SVB, bytových družstiev i
nájomných domov.
 Domsys rieši:
 komplexnú ekon...
Využitie aplikácie
 pristupovať k dátam odkiaľkoľvek ?
 prístup pre ľubovoľné množstvo užívateľov ?
 prehľadne evidovať...
Jednoduché ovládanie
 Ovládanie taktiež s pomocou klávesnice – k pohybu v
tabuľkách použite napr. šípky, enter, Esc.
 Pr...
Niektoré z mnohých
prínosov
 evidenčný list,
 prehľad predpisov a úhrad,
 import a automatické párovanie platieb.
 lis...
Podpora
 Podpora pri implementácii riešenia Domsys vo vašich
podmienkach pre maximálnu hladkosť nasadenia.
 ZaškolenieVa...
Demo
 Zdá saVám to neuveriteľné ?
 Presvedčte sa sami v demo verzii. Ponúkame skutočne
výnimočnú aplikáciu.
 Navštívte ...
Koniec
Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na
spoluprácu.
of 10

Prezentácia Domsys SK

On-line aplikácie pre správu nehnuteľností.
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Software      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentácia Domsys SK

  • 1. MichalVrábel, konateľ Kristína Sedláková, obchodný konzultant Data Evolution s.r.o. uvádza On-line software pre správu nehnuteľností
  • 2. Slovo úvodom  Domsys vznikol ako prvá úplne webová aplikácia 21. storočia, ktorá správcom konečne zodpovedajúcim spôsobom uľahčuje prácu.  Našim cieľom je poskytnúť správcom užívateľsky prívetivú, odkiaľkoľvek dostupnú aplikáciu, ktorú si jednoducho zamilujete!  Vysoká pridaná hodnota aplikácie Domsys je pre nás na prvom mieste.  Aplikácia je stále rozvíjaná a to s veľkým dôrazom na požiadavky našich zákazníkov.  Pomáhame správcovským spoločnostiam rásť a poskytovať služby na najvyššej úrovni.
  • 3. Všeobecné vlastnosti  Veľmi vysoké zabezpečenieVašich dát.  Vysoká užívateľská prívetivosť – správca je schopný behom niekoľkých dní všetko správne zadať a vytvoriť vyúčtovanie.  Jednoduchosť – zabudnite na zdĺhavé zadávanie údajov, ktoré ide previesť hromadne či automatizovane.  Viacjazykové prevedenie (Čeština, Slovenčina, Angličtina).  Nadčasovosť.  Prehľadnosť.
  • 4. Hlavné funkcie  Domsys je určený pre správcov SVB, bytových družstiev i nájomných domov.  Domsys rieši:  komplexnú ekonomickú agendu,  portál pre vlastníkov/nájomníkov,  komplexnú technickú agendu (v príprave 10/2014),  sledovanie úloh a ich riešenia a to i cez chytrý telefón priamo v teréne (v príprave 10/2014),  integrované Účtovníctvo (v príprave I.Q 2015).  Všetko ľahko cez webový prehliadač. Odkiaľkoľvek.
  • 5. Využitie aplikácie  pristupovať k dátam odkiaľkoľvek ?  prístup pre ľubovoľné množstvo užívateľov ?  prehľadne evidovať spravované nehnuteľnosti ?  automaticky tvoriť a posielať upomienky ?  evidovať dokumenty priamo v aplikácii?  robustnú aplikáciu, ktorá reaguje naVaše súčasné i budúce potreby ? Áno, Domsys je to správne riešenie preVáš rast. Radi sa oVás komplexne postaráme. Chcete:
  • 6. Jednoduché ovládanie  Ovládanie taktiež s pomocou klávesnice – k pohybu v tabuľkách použite napr. šípky, enter, Esc.  Práca s viacerými záznamami naraz, ako voWindows (Shift, Ctrl, Ctrl+A).  Možnosť radenia a filtrovania v tabuľkách.  Fulltextové hľadanie v záznamoch.  Exporty tabuliek do PDF a XLS.  Klávesové skratky (napr. F1, F3, F7).
  • 7. Niektoré z mnohých prínosov  evidenčný list,  prehľad predpisov a úhrad,  import a automatické párovanie platieb.  list online (odosielanie listov priamo z Domsys) – v príprave,  upomienky - automatická i ručná tvorba upomienok,  priebežné vyúčtovanie,  individuálna splatnosť predpisu,  Podpora subjektov v iných krajinách,  podradený merač – ak je v dome inštalovaný pomerový merač za iným pomerovým meračom.
  • 8. Podpora  Podpora pri implementácii riešenia Domsys vo vašich podmienkach pre maximálnu hladkosť nasadenia.  ZaškolenieVašich pracovníkov.  Neustály rozvoj aplikácie.  Telefonická podpora (Po-Pia 9 – 17).  E-mail (riešime obratom, max 1 pracovný deň).  Rozvoj Domsys podľa potrieb klientov.  MyVás v tom nenecháme. S dôverou sa na nás obráťte.
  • 9. Demo  Zdá saVám to neuveriteľné ?  Presvedčte sa sami v demo verzii. Ponúkame skutočne výnimočnú aplikáciu.  Navštívte náš web www.domsys.sk a požiadajte si o demo ešte dnes.  Ak chcete konzultovať prínos aplikácie Domsys vo vašich konkrétnych podmienkach, zavolajte nám. RadiVám poradíme. 0903 573 433 Kristína Sedláková, obchodný konzultant
  • 10. Koniec Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na spoluprácu.

Related Documents