Grand Prix Slovakia 13.04.2014Dátum:
Poradie pretekárov v jednotlivých kategóriách
KATA Cadets F14-15 Počet: 11Body:
Brázd...
Bürgerová Monika TJ KARATE ČESKÉ3 . 6
Hůrková Natálie CZECH SHOTOKAN3 . 6
KUMITE Cadets F 14-15 -54 kg Počet: 16Body:
Peha...
Vojtikevičová Jana TJ RAPID BRATISLAVA3 . 6
Banaszczyk Dorota KLUB SPORTOWY3 . 6
KUMITE Seniors Female +18 -61 kg Počet: 7...
KUMITE Juniors M 16-17 -61 kg Počet: 13Body:
Gašpar Vladimir Croatian Karate Nat Team1 . 12
Boršoš Damogoj Croatian Karate...
Bigun Sergii PCMA "UNION"3 . 6
Kabashi Ilir FARMEX NITRA3 . 6
KUMITE Teams M 16-17 Počet: 5Body:
Kumite Team 2. Croatian K...
of 5

Poradie pretekárov grand prix slovakia 13.4.2014

Published on: Mar 4, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Poradie pretekárov grand prix slovakia 13.4.2014

  • 1. Grand Prix Slovakia 13.04.2014Dátum: Poradie pretekárov v jednotlivých kategóriách KATA Cadets F14-15 Počet: 11Body: Brázdová Ema ŠŠK PRIEVIDZA1 . 12 Merašická Nikoleta ŠŠK PRIEVIDZA2 . 8 Augustinová Zuzana SK KESL RYU3 . 6 Vanušaníková Jana ŠŠK Tupolevova BA3 . 6 KATA Juniors F 16-17 Počet: 13Body: Ovečková Alžbeta HANKO KAI SENICA1 . 12 Bačíková Ľudmiila ŠŠK PRIEVIDZA2 . 8 Pešková Denisa BUDOKAN ZVOLEN3 . 6 Vanušaníková Jana ŠŠK Tupolevova BA3 . 6 KATA U21 Female 18-20 Počet: 6Body: Ovečková Alžbeta HANKO KAI SENICA1 . 12 Kadlečíková Veronika ŠPORTOVÝ KLUB REAL2 . 8 Ďurčanská Karin TJ METROPOL3 . 6 Mátyásová Simona TJ RAPID BRATISLAVA3 . 6 KATA Seniros Female 18+ Počet: 12Body: Longová Katarína TJ RAPID BRATISLAVA1 . 12 Krivčić Petra Croatian Karate Nat Team2 . 8 Urleb Ana KARATE FEDERATION OF3 . 6 Kiuk Vlatka Croatian Karate Nat Team3 . 6 KATA Team F +16 Počet: 2Body: Kata Team ŠŠK PRIEVIDZA1 . 12 Kata Team ŠPORTOVÝ KLUB REAL2 . 8 KATA Cadets M 14-15 Počet: 10Body: Havlíček Daniel TJ RAPID BRATISLAVA1 . 12 Forgács Tamás BUDAORSI Hungary2 . 8 Szolár Pavol BUDOKAN ZVOLEN3 . 6 Tamborlani Matteo TARO KAN KARATE TEAM3 . 6 KATA Juniors M 16-17 Počet: 9Body: Vik Lukáš VSK SLAVIA TU LIBEREC1 . 12 Jankech Dominik KACHI NITRA2 . 8 Vančo Dominik KACHI NITRA3 . 6 Hajdu Tomáš ŠŠK Tupolevova BA3 . 6 KATA U21 Male 18-20 Počet: 6Body: Fabian Peter KK GOJU-KAI1 . 12 Wojtyla Denis VSK VŠB OSTRAVA2 . 8 Meňuš Lukáš KACHI NITRA3 . 6 Hajdu Tomáš ŠŠK Tupolevova BA3 . 6 KATA Seniors Male 18+ Počet: 18Body: Fabian Peter KK GOJU-KAI1 . 12 Toure Michal HANKO KAI SENICA2 . 8 Ermenc Ivan Croatian Karate Nat Team3 . 6 Maškarin Franjo Croatian Karate Nat Team3 . 6 KATA Team M+16 Počet: 2Body: Kata Team JKA Hungarian KT1 . 12 Kata Team KARATE FEDERATION OF2 . 8 KUMITE Cadets F 14-15 -47 kg Počet: 8Body: Grdenić Ines Croatian Karate Nat Team1 . 12 Metličková Aneta CZECH SHOTOKAN2 . 8
  • 2. Bürgerová Monika TJ KARATE ČESKÉ3 . 6 Hůrková Natálie CZECH SHOTOKAN3 . 6 KUMITE Cadets F 14-15 -54 kg Počet: 16Body: Pehar Jelena Croatian Karate Nat Team1 . 12 Jelžová Nina MŠK ŽIAR NAD HRONOM2 . 8 Crhonková Adriana TJ KARATE ČESKÉ3 . 6 Langova Marcela Kumade Topoľčany Z3 . 6 KUMITE Cadets F 14-15 +54 kg Počet: 15Body: Kuklová Hana KACHI NITRA1 . 12 Valentová Viktória TJ METROPOL2 . 8 Barac Marina Croatian Karate Nat Team3 . 6 Peruško Petra Croatian Karate Nat Team3 . 6 KUMITE Juniors F 16-17 -48 kg Počet: 9Body: Berulec Monika Croatian Karate Nat Team1 . 12 Grabska Daria CHAMPION - TEAM ŁÓDŹ2 . 8 Crhonková Adriana TJ KARATE ČESKÉ3 . 6 Metličková Aneta CZECH SHOTOKAN3 . 6 KUMITE Juniors F 16-17 -53 kg Počet: 7Body: Vidova Rebeka FARMEX NITRA1 . 12 Halodová Veronika TJ KARATE ČESKÉ2 . 8 Lakatos Nóra BUDAORSI Hungary3 . 6 Andričević Paula Croatian Karate Nat Team3 . 6 KUMITE Juniors F 16-17 -59 kg Počet: 8Body: Kuklová Hana KACHI NITRA1 . 12 Boguslaw Marta KUMADE LODZ2 . 8 Ťažká Lenka CMK BANSKÁ BYSTRICA3 . 6 Pěstová Tereza TJ KARATE ČESKÉ3 . 6 KUMITE Juniors F 16-17 +59 kg Počet: 9Body: Živković Hana Croatian Karate Nat Team1 . 12 Zorić Maja Croatian Karate Nat Team2 . 8 Jombíková Katarína KARATE KLUB KRUPINA3 . 6 Kozmova Miriama FARMEX NITRA3 . 6 KUMITE U21 female 18-20 -53 kg Počet: 8Body: Schwartzová Zuzana UNION KOŠICE1 . 12 Halodová Veronika TJ KARATE ČESKÉ2 . 8 Berulec Monika Croatian Karate Nat Team3 . 6 Andričević Paula Croatian Karate Nat Team3 . 6 KUMITE U21 female 18-20 -60 kg Počet: 4Body: Pillárová Viktória KK KRETOVIČ KOŠICE1 . 12 Janouchová Lucie TJ KARATE ČESKÉ2 . 8 Baňasová Jaroslava KK KRETOVIČ KOŠICE3 . 6 Forstová Simona TARO KAN KARATE TEAM3 . 6 KUMITE U21 female 18-20 +60 kg Počet: 1Body: Roudnická Lenka CZECH SHOTOKAN1 . 12 KUMITE Seniors Female +18 -50 kg Počet: 5Body: Kováčiková Lucia CMK BANSKÁ BYSTRICA1 . 12 Semaníková Viktória TJ RAPID BRATISLAVA2 . 8 Grabska Daria CHAMPION - TEAM ŁÓDŹ3 . 6 Réka Molnár KOWAX SE3 . 6 KUMITE Seniors Female +18 -55 kg Počet: 6Body: Melnyk Zhanna PCMA "UNION"1 . 12 Schwartzová Zuzana UNION KOŠICE2 . 8
  • 3. Vojtikevičová Jana TJ RAPID BRATISLAVA3 . 6 Banaszczyk Dorota KLUB SPORTOWY3 . 6 KUMITE Seniors Female +18 -61 kg Počet: 7Body: Suchánková Ingrid TJ RAPID BRATISLAVA1 . 12 Kotúčová Katarína TJ RAPID BRATISLAVA2 . 8 Fruzsina Varga GOJU-KAI HUNGARY3 . 6 Warda Kamila KLUB SPORTOWY3 . 6 KUMITE Seniors Female +18 -68 kg Počet: 2Body: Gradowska Justyna KK KUMADE LODZ1 . 12 Langošová Lucia KK KRETOVIČ KOŠICE2 . 8 KUMITE Seniors Female +18 +68 kg Počet: 2Body: Tatárová Dominika CMK BANSKÁ BYSTRICA1 . 12 Kubalová Zuzana TJ RAPID BRATISLAVA2 . 8 KUMITE Teams F 16-17 Počet: 2Body: Kumite Team KK KRETOVIČ KOŠICE1 . 12 Kumite Team CZECH SHOTOKAN2 . 8 KUMITE Team F+18 Počet: 4Body: Kumite Team 1. SLOVAKIA NT1 . 12 Kumite Team 2. SLOVAKIA NT2 . 8 Kumite Team A HUNGARIAN National3 . 6 Kumite Team B HUNGARIAN National3 . 6 KUMITE Cadets M 14-15 -52 kg Počet: 14Body: Imrich Dominik KK IGLOW1 . 12 Pončka Marek ŠKP ODDIEL KARATE2 . 8 Ducheček Petr CZECH SHOTOKAN3 . 6 Šimůnek Libor CZECH SHOTOKAN3 . 6 KUMITE Cadets M 14-15 -57 kg Počet: 17Body: Kondić Luka Croatian Karate Nat Team1 . 12 Podsklan David FARMEX NITRA2 . 8 Petrović Borna Croatian Karate Nat Team3 . 6 Hatala Richard MŠK Vranov3 . 6 KUMITE Cadets M 14-15 -63 kg Počet: 15Body: Bitto Pavol Slovšport Trnava A1 . 12 Masrna Martin UNION KOŠICE2 . 8 Fuzer Tomáš UNION KOŠICE3 . 6 Laurov Milan MŠK ŽIAR NAD HRONOM3 . 6 KUMITE Cadets M 14-15 -70 kg Počet: 14Body: Džačovský Ľuboš KK KATSUDO1 . 12 Hren Tomislav Croatian Karate Nat Team2 . 8 Fedor Martin KK KRETOVIČ KOŠICE3 . 6 Šahini Aron Croatian Karate Nat Team3 . 6 KUMITE Cadets M 14-15 +70 kg Počet: 9Body: Jóba Attila TAIYÓ KOLÁROVO1 . 12 Palušák Patrik UNION KOŠICE2 . 8 Durinović Jerko Croatian Karate Nat Team3 . 6 Katavić Bruno Croatian Karate Nat Team3 . 6 KUMITE Juniors M 16-17 -55 kg Počet: 4Body: Imrich Dominik KK IGLOW1 . 12 Ducheček Petr CZECH SHOTOKAN2 . 8 Foľvarský Peter ŠKM - KK STARÁ3 . 6 Prga Mario Croatian Karate Nat Team3 . 6
  • 4. KUMITE Juniors M 16-17 -61 kg Počet: 13Body: Gašpar Vladimir Croatian Karate Nat Team1 . 12 Boršoš Damogoj Croatian Karate Nat Team2 . 8 Faller Martin WADO Federation HU H3 . 6 Bitto Pavol Slovšport Trnava A3 . 6 KUMITE Juniors M 16-17 -68 kg Počet: 11Body: Koudelka Jan CZECH SHOTOKAN1 . 12 Sgardelli Richardo Croatian Karate Nat Team2 . 8 Fuzer Ján UNION KOŠICE3 . 6 Koreň Roman CMK BANSKÁ BYSTRICA3 . 6 KUMITE Juniors M 16-17 -76 kg Počet: 18Body: Bíreš Andrej CMK BANSKÁ BYSTRICA1 . 12 Ludwig Róbert WADO Federation HU H2 . 8 Erdész Erik UNION KOŠICE3 . 6 Majerčák Peter ŠŠK Tupolevova BA3 . 6 KUMITE Juniors M 16-17 +76 kg Počet: 5Body: Bunjevac Jakov Croatian Karate Nat Team1 . 12 Than Hung Hoang CZECH SHOTOKAN2 . 8 Križma Matúš KARATE KLUB DRAP3 . 6 Wójcik Jakub CHAMPION - TEAM ŁÓDŹ3 . 6 KUMITE U21 male 18-20 -68 kg Počet: 5Body: Koudelka Jan CZECH SHOTOKAN1 . 12 Orlický Lukáš Slovšport Trnava A2 . 8 Frnda Matúš KK TRIUMPH ŠURANY3 . 6 Stawiarski Szymon HARASUTO3 . 6 KUMITE U21 male 18-20 -78 kg Počet: 6Body: Hárspataki Gábor DYNAMIC KARATE TEAM1 . 12 Krych Jiří CZECH SHOTOKAN2 . 8 Majerčák Peter ŠŠK Tupolevova BA3 . 6 Škvarek Miroslav KK Trstená3 . 6 KUMITE U21 male 18-20 +78 kg Počet: 3Body: Than Hung Hoang CZECH SHOTOKAN1 . 12 Kabashi Ilir FARMEX NITRA2 . 8 Kibrik Igor TJ KARATE ČESKÉ3 . 6 KUMITE Seniros Male +18 -67 kg Počet: 6Body: Dobrotka Richard CMK BANSKÁ BYSTRICA1 . 12 Filipovych Oleh PCMA "UNION"2 . 8 Szalay Dominik TJ KARATE ČESKÉ3 . 6 Homola Matej FARMEX NITRA3 . 6 KUMITE Seniros Male +18 -75 kg Počet: 8Body: Hárspataki Gábor DYNAMIC KARATE TEAM1 . 12 Lieskovský Matúš TJ RAPID BRATISLAVA2 . 8 Kubička Petr CZECH SHOTOKAN3 . 6 Barányi Milan Kumade Topoľčany Z3 . 6 KUMITE Seniros Male +18 -84 kg Počet: 7Body: Horuna Stanislav PCMA "UNION"1 . 12 Rajčány Roland Slovšport Trnava A2 . 8 Warda Kamil KLUB SPORTOWY3 . 6 Péter Balász BUDAORSI Hungary3 . 6 KUMITE Seniros Male +18 +84 kg Počet: 7Body: Horuna Yaroslav PCMA "UNION"1 . 12 Molnár Dániel GOJU-KAI HUNGARY2 . 8
  • 5. Bigun Sergii PCMA "UNION"3 . 6 Kabashi Ilir FARMEX NITRA3 . 6 KUMITE Teams M 16-17 Počet: 5Body: Kumite Team 2. Croatian Karate Nat Team1 . 12 Kumite Team UNION KOŠICE2 . 8 Kumite Team Slovšport Trnava A3 . 6 Kumite Team CZECH SHOTOKAN3 . 6 KUMITE Team M +18 Počet: 5Body: Kumite Team 1 HUNGARIAN National1 . 12 Kumite Team PCMA "UNION"2 . 8 Kumite Team 2 HUNGARIAN National3 . 6 Kumite Team 1 SLOVAKIA NT3 . 6

Related Documents