Vrijdag/Vendredi 22.01.2016
SQUARE BRUSSELS MEETING CENTRE BRUSSEL
Vrijdag/Vendredi 22.01.2016
SQUARE BRUSSELS MEETING CENTRE BRUSSEL
4. LEEMANS JEFFREY Meerle
5. SAUDOYEZ KEVIN Tertre
6. EECKHAUDT FLORENT
Anderlues
7. HARCHIES CYRIL Warchin
8. CHANTRAIN B...
4. MOONS-SEIFFERT Deurne
5. PLATTEAU ANTE - TOM St-
Kath.Lombeek
6. DE SY PATRICK Boekhoute
7. HERMANS - BONNÉ Loksbergen
...
4. STICKERS - DONCKERS Lille
5. VAN HOOIJDONK THEO
Kalmthout
6. HOVENS MICHEL Viesville
7. GOEMAERE JOSE & GUSTAVE
Havinne...
1. DELBAERE - SAMPERS Menen
2. RENS GERARD Herselt
3. GEYSKENS OLIVIER Veerle
4. PEETERS - VAN CROMBRUGGEN
Nijlen
5. VOLKA...
4. VAN ROY KOEN Asse
5. GOFFIN DANIEL Bouffioulx
6. SAUVAGE - DURAN Bornival
7. LETURCQ - DUPONCHELLE
Wadelincourt
8. VAN ...
4. COOLS JOS Grobbendonk
5. GOOSSENS - DRUART Hyon
6. DE MAERE MARCEL Belsele
7. DE COORDE - DEVOS CHRISTIANE
Sint-Martens...
4. DE L'ARBRE EDWARD Olen
5. VAN HOOIJDONK THEO
Kalmthout
6. VERCAIGNE MARCEL Tertre
7. GODSDEEL LUDO Hoeilaart
8. NIJS PI...
4. LACHAPELLE HENRI Marchienne
au Pont
5. VANLOMMEL WILLY Ranst
6. HOVENS MICHEL Viesville
7. MOURIN ERNEST Brugelette
8. ...
4. DEPREZ LUC
Ingelmunster
5. GEVAERT - LANNOO Meigem
6. DR. VOLCKAERT PAUL
Ooigem
7. WOUTERS MARCEL Westmalle
8. RENS GER...
4. VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout
5. VAN ELSACKER S. & JEPSEN K.
Schilde
6. MARSILLE HADRIEN Ophain-B-S-I
7. VAN MECHELEN L...
4. VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout
5. DE WILDER JOZEF St-Kat.-Waver
6. VAN ROY KOEN Asse
7. VAN ROY KOEN Asse
8. GOFFIN DANI...
Wij nodigen alle laureaten uit, die in de loop van de avond een
GOUDEN, ZILVEREN of BRONZEN medaille hebben ontvangen, nu
...
Vrijdag/Vendredi 22.01.2016
SQUARE BRUSSELS MEETING CENTRE BRUSSEL
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web
of 71

Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web

Journée nationale vendredi 22/01/15
Published on: Mar 3, 2016
Published in: Sports      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Nat dagen vrijdag 18u00_2015 voor web

  • 1. Vrijdag/Vendredi 22.01.2016 SQUARE BRUSSELS MEETING CENTRE BRUSSEL
  • 2. Vrijdag/Vendredi 22.01.2016 SQUARE BRUSSELS MEETING CENTRE BRUSSEL
  • 3. 4. LEEMANS JEFFREY Meerle 5. SAUDOYEZ KEVIN Tertre 6. EECKHAUDT FLORENT Anderlues 7. HARCHIES CYRIL Warchin 8. CHANTRAIN BRECHT Kersbeek- Miskom 9. CEUSTERS TAMARA Vorselaar 10.DE MAESENEER PHILIP Denderwindeke 11.KERSTEN LOGAN Ampsin 13.LAREMANS LIESL Veerle 14.DE PAUW LORENZO Lembeke 15.PENE XAVIER Emines 16.VERHAGEN THOMAS Ravels 17.VAN HOVE BJORN Erps-Kwerps 18.REGO DAAN Nieuwerkerken 19.MORTHIER JENS Lotenhulle 20.WINDELS ELIEN Lochristi 21.RONDAGS GERT Grote- 1. MARSILLE HADRIEN Ophain-Bois-Seigneur-Isaac 2. DEBOU DIETER Ichtegem 3. LENAERS JANICK Bilzen
  • 4. 4. MOONS-SEIFFERT Deurne 5. PLATTEAU ANTE - TOM St- Kath.Lombeek 6. DE SY PATRICK Boekhoute 7. HERMANS - BONNÉ Loksbergen 8. HEREMANS LEO Vorselaar 9. STICKERS - DONCKERS Lille 10.PIERRE ROGER & DAVID Bossut- Gottech. 11.BEYL PIERRE Wambeek 12.SMETS LEO Morkhoven 15.STEVENS - LUYTEN Nijlen 16.LISMONT PATRICK Bekkevoort 17.DE MAERE MARCEL Belsele 18.RAETS JEAN-MARIE & KENNY Vliermaal 19.BOECKMANS GUSTAAF Grobbendonk 20.GOOSSENS - DRUART Hyon 21.CASAERT-SENECHAL Russeignies 22.MARIËN DIRK Kapellen 1. COOLS JOS Grobbendonk 2. ESMANNE EDDY Forchies-la-Marc 3. VERMEERBERGEN - WILMS - MOSTMANS Rijkevorsel
  • 5. 4. STICKERS - DONCKERS Lille 5. VAN HOOIJDONK THEO Kalmthout 6. HOVENS MICHEL Viesville 7. GOEMAERE JOSE & GUSTAVE Havinnes 8. LISMONT PATRICK Bekkevoort 9. DEHON - DEMONSEAU Thulin 10.LANOY MEHDI Thuin 11.VAN RILLAER MAURICE Haacht 12.GODSDEEL LUDO Hoeilaart 15.GORNIAK - CORDARO Hornu 16.BEVERS HERMAN St-Job-in-'t- Goor 17.PLATTEAU ANTE - TOM St- Kath.Lombeek 18.FAMILLE 3D (DELAERE-DE WISPELAERE-DRUART) Ghlin 19.HOREMANS NORMAN Wilrijk 20.THONÉ JOS As 21.DE CONINCK ALAIN EN NICO Berg 22.BEYL PIERRE 1. CAPELLE MARC Baudour 2. LACHAPELLE HENRI Marchienne au Pont 3. VANLOMMEL WILLY Ranst
  • 6. 1. DELBAERE - SAMPERS Menen 2. RENS GERARD Herselt 3. GEYSKENS OLIVIER Veerle 4. PEETERS - VAN CROMBRUGGEN Nijlen 5. VOLKAERTS ERIK Berlaar 6. DE SY PATRICK Boekhoute 7. VAN DYCK DANNY Pulle 8. VAN DER MAELEN SONIA & PENNE BERT Nederhasselt 9. BUYLE ETIENNE Berlare 10.DE MAERE MARCEL Belsele 11.VERCAMMEN JOS Vremde 12.TROUKENS EDMOND Elewijt 15.BEULLENS WILLY St-Kat.-Waver 16.RENDERS IVO Geel 17.VAN DE KERCKHOVE DANNY Lembeke 18.BEUKENNE PÈRE ET FILS Bruyelle 19.PIERRE ROGER & DAVID Bossut- Gottech. 20.PEETERS FABIENNE Betekom 21.WEEMAELS DIRK & KURT Huizingen 22.MARCLÉ RUDY Maldegem
  • 7. 4. VAN ROY KOEN Asse 5. GOFFIN DANIEL Bouffioulx 6. SAUVAGE - DURAN Bornival 7. LETURCQ - DUPONCHELLE Wadelincourt 8. VAN DYCK DANNY Pulle 9. DIELS RUDI Beerse 10.RANS MARC Haasrode 11.DELHEZ DIDIER Soumagne 12.ANDOT VICTOR Visé 13.MIRABELLE ADRIEN Ghlin 14.CLAESKENS JO Willebroek 15.VAN ELSACKER S. & JEPSEN K. Schilde 16.STASSEN ETIENNE Stokkem 17.VANOPPEN - LUYTEN Herk- de-Stad 18.THYS - SACRE Visé 19.PALM - KRÜCKER JEAN-PIERRE Braine-L'Alleud 15.BOSMANS -LEEKENS Beverlo 16.VAN HEIRSTRAETEN F. & T. Blaasveld 17.TOBBACK FRANÇOIS Hofstade 1. THIBAUT - BOONS Sombreffe 2. VAN LOOVEREN JULIAAN Wuustwezel 3. VAN MECHELEN LUC Oud- Turnhout
  • 8. 4. COOLS JOS Grobbendonk 5. GOOSSENS - DRUART Hyon 6. DE MAERE MARCEL Belsele 7. DE COORDE - DEVOS CHRISTIANE Sint-Martens-Lennik 4. ABBEEL JOHAN Weelde 5. GOOSSENS - DRUART Hyon 6. GOYVAERTS WILLY Hulshout 7. BRUGMANS SABRINA Halen 8. VAN BALLAER GEBROEDERS Turnhout 13.DUBART GILBERT Boussu 14.SMETS LEO Morkhoven 15.SEGHERS PAUL & BART Sint- Goriks- Oudenhove 16.VANSPRINGEL BEN & AUGUST Retie 17.HOES JOZEF EN PATRICK Kapellen 18.DICTUS JOKE EN WILLY Rijkevorsel 1. COMMEENE-VANDEWALLE Sint-Eloois- Winkel 2. VERMEERBERGEN - WILMS - MOSTMANS Rijkevorsel 3. GOEMAERE JOSE & GUSTAVE Havinnes
  • 9. 4. DE L'ARBRE EDWARD Olen 5. VAN HOOIJDONK THEO Kalmthout 6. VERCAIGNE MARCEL Tertre 7. GODSDEEL LUDO Hoeilaart 8. NIJS PIERRE & THEO As 9. CAPELLE MARC Baudour 10.GOEMAERE JOSE & GUSTAVE Havinnes 11.HOREMANS NORMAN Wilrijk 12.VENNEKENS JOZEF Rumst 13.VERAGHTERT KAREL Geel 14.STICKERS – DONCKERS Lille 15.PLATTEAU ANTE - TOM St- Kath.-Lombeek 16.BEYL PIERRE Wambeek 17.GORNIAK – CORDAROHornu 18.FAMILLE 3D (DELAERE-DE WISPELAERE-DRUART) Ghlin 19.LISMONT PATRICK Bekkevoort 1. JANSSENS MARK Linkhout 2. CAPELLE MARC Baudour 3. BOECKX KAREL Turnhout
  • 10. 4. LACHAPELLE HENRI Marchienne au Pont 5. VANLOMMEL WILLY Ranst 6. HOVENS MICHEL Viesville 7. MOURIN ERNEST Brugelette 8. QUENON EMILE Quaregnon 9. DELCROIX JEAN & JEAN-LUC Lodelinsart 10.BEVERS HERMAN St-Job-in-'t- Goor 12.LAMBEETS MARCEL Wezemaal 13.THONÉ JOS As 14.CALUS RONY Heist-aan-Zee 15.LEEMANS JEFFREY Meerle 16.VANLOMMEL WILLY Ranst 17.STAKENBORG PETER Neeroeteren 18.VERBIJLEN ROGER Poederlee 19.LEEMANS JEFFREY Meerle 20.LACHAPELLE HENRI Marchienne 1. DEHON - DEMONSEAU Thulin 2. MANTELS STEFAN Lummen 3. VAN RILLAER MAURICE Haacht
  • 11. 4. DEPREZ LUC Ingelmunster 5. GEVAERT - LANNOO Meigem 6. DR. VOLCKAERT PAUL Ooigem 7. WOUTERS MARCEL Westmalle 8. RENS GERARD Herselt 9. LAMBRECHTS STEFAAN Berlaar 10.PEETERS - VAN CROMBRUGGEN Nijlen 11.WOUTERS MARCEL Westmalle 12.WOUTERS MARCEL Westmalle 13.LEUS DANY Herzele 14.LAMBRECHTS STEFAAN Berlaar 15.DE WEERD NICOLE Brasschaat 1. LAMBRECHTS STEFAAN Berlaar 2. LIMBOURG ERIK Brussegem 3. VERCAMMEN JOS Vremde
  • 12. 4. VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout 5. VAN ELSACKER S. & JEPSEN K. Schilde 6. MARSILLE HADRIEN Ophain-B-S-I 7. VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout 8. VAN DEN BLOCK HERWIG Neder-Over-Heembeek 9. VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout 10.VAN GANSBEKE DANIEL Adegem 11.SAUVAGE – DURAN Bornival 12.TOBBACK FRANÇOIS Hofstade 13.FRANCOIS-DELPORTE Wadelincourt 14.DENEYS DIMITRI Liedekerke 15.LETURCQ - DUPONCHELLE Wadelincourt 1. VAN LOOVEREN JULIAAN Wuustwezel 2. VAN MECHELEN LUC Oud- Turnhout 3. VAN DYCK DIRK Zandhoven
  • 13. 4. VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout 5. DE WILDER JOZEF St-Kat.-Waver 6. VAN ROY KOEN Asse 7. VAN ROY KOEN Asse 8. GOFFIN DANIEL Bouffioulx 9. VERHESTRAETEN SYLVAIN Herentals 10.BAVAY SIMON Châtelet 11.ANDOT VICTOR Visé 12.VAN MECHELEN LUC Oud-Turnhout 13.DELHEZ DIDIER Soumagne 14.JOLIE ALBERT St-Lievens- Houtem 15.DE SY PATRICK Boekhoute 1. VAN DYCK DIRK Zandhoven 2. LEKENS ALIDA Paal 3. SAUVAGE - DURAN Bornival
  • 14. Wij nodigen alle laureaten uit, die in de loop van de avond een GOUDEN, ZILVEREN of BRONZEN medaille hebben ontvangen, nu naar het podium te komen voor het maken van een GROEPSFOTO. VAN HARTE FELELICITEERD!!!!!!!! Nous invitons tous les lauréats, qui ont reçu ce soir une médaille d’OR, d’ARGENT ou de BRONZE, à venir au podium pour faire UNE PHOTO DE GROUPE. TOUTES NOS FELICITATIONS!!!!!!!!
  • 15. Vrijdag/Vendredi 22.01.2016 SQUARE BRUSSELS MEETING CENTRE BRUSSEL

Related Documents