Proste i intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur elektronicznych
www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
FAKTUROWNIA.PL to prosta w
obsłudze i intuicyjna aplikacja do
wystawiania faktur, rachunków,
paragonów. Działa w systemie ...
FAKTY
Aplikacja Fakturownia.pl pojawiła się w 2010 roku i w niespełna 4 lata stała się jednym z trzech
najpopularniejszych...
WYRÓŻNIKI FAKTUROWNIA.PL
Oszczędność czasu Biznes zgodny z naturą Bezpieczeństwo
www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
WYRÓŻNIKI APLIKACJI
● wystawianie wszystkich typów dokumentów księgowych
● wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z p...
ABONAMENTY
Zakładając konto w naszym systemie, przez pierwsze 30 dni, możesz testować dowolny abonament
bezpłatnie. W okre...
Radgost funkcjonuje na polskim rynku od
2009 roku i specjalizuję się w tworzeniu
użytecznych aplikacji internetowych
uspra...
Na swoim koncie mamy wiele nagród i wyróżnień
- m.in. firma, którą stworzyliśmy i rozwijaliśmy
była uhonorowana w 2010 rok...
ZAUFALI NAM:
www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
of 9

Prezentacja firmy fakturownia

Prezentacja Programu do Faktur Fakturownia.pl
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Business      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentacja firmy fakturownia

  • 1. Proste i intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur elektronicznych www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  • 2. FAKTUROWNIA.PL to prosta w obsłudze i intuicyjna aplikacja do wystawiania faktur, rachunków, paragonów. Działa w systemie SaaS, co oznacza, że jest udostępniana użytkownikom przez internet i dzięki temu można mieć do niej dostęp z każdego miejsca na świecie. Fakturownia.pl skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  • 3. FAKTY Aplikacja Fakturownia.pl pojawiła się w 2010 roku i w niespełna 4 lata stała się jednym z trzech najpopularniejszych narzędzi do wystawiania dokumentów księgowych online. Obecnie z narzędzia korzysta ponad 60 000 użytkowników. Narzędzie znalazło uznanie wśród przedsiębiorców w Polsce i zagranicą, a także księgowych którzy regularnie polecają aplikację swoim Klientom. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  • 4. WYRÓŻNIKI FAKTUROWNIA.PL Oszczędność czasu Biznes zgodny z naturą Bezpieczeństwo www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  • 5. WYRÓŻNIKI APLIKACJI ● wystawianie wszystkich typów dokumentów księgowych ● wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu;przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż; ● wystawianie faktur wielojęzycznych i automatyczne ich przeliczanie waluty wg. kursu NBP ● możliwość podpięcia automatycznych płatności za faktury po przez integrację z PayU.pl, PayPal, DotPay, Przelewy24.pl; ● 5 planów abonamentowych, (w tym 1 bezpłatny!) uwzględniających różne potrzeby Klientów, ● możliwość testowania aplikacji przez 30 dni za darmo. ● poza przychodami aplikacja umożliwia ewidencjonownie kosztów (wydatki) ● korzystanie z aplikacji jest ekologiczne, wysyłając faktury online ogranicza się ilość zużytego papieru i tym samym liczbę ściętych drzew ● aplikacja zawiera też wiele innych dodatkowych funkcji usprawniających wystawianie faktur www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  • 6. ABONAMENTY Zakładając konto w naszym systemie, przez pierwsze 30 dni, możesz testować dowolny abonament bezpłatnie. W okresie testowym masz dostęp do pełnej wersji programu. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  • 7. Radgost funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku i specjalizuję się w tworzeniu użytecznych aplikacji internetowych usprawniających prace firm. W katalogu swoich produktów ma aplikacje do fakturowania www.fakturownia.pl, tworzenia stron internetowych www.siteor.pl oraz narzędzie do zbierania opinii i sugestii www.sugester.pl. Wszystkie produkty działają w modelu SaaS co oznacza, że producent aplikację udostępnia użytkownikom poprzez internet. Od września 2013 roku funkcjonuje również Fakturownia - Biuro Rachunkowe, która zajmuje sie obsługą finansowo - rachunkową obsługą firm. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o. KIM JESTEŚMY
  • 8. Na swoim koncie mamy wiele nagród i wyróżnień - m.in. firma, którą stworzyliśmy i rozwijaliśmy była uhonorowana w 2010 roku nagrodą Deloitte Rising Star oraz Deloitte Fast 500 EMEA dla najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo- Wschodniej. W maju 2013 zostaliśmy zakwalifikowani do finałowego grona Konkursu Aulery 2013 – corocznego konkursu dla firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. WYRÓŻNIENIA
  • 9. ZAUFALI NAM: www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.

Related Documents