V Međunarodno takmičenje “Anton Eberst”www.antoneberst-cfc.rs ...
I nagrada Baby kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Kastelic Luka ...
II nagrada Baby kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Pavkovič Žan Raičević Matija ...
III nagrada Baby kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Balać Slaven Novak Eva ...
I nagrada A kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Lugosi Dániel Ali ...
II nagrada A kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Sándor Norbert ...
III nagrada A kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Paškvan Matej Vindišar Luka ...
I nagrada B kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Gyimesi Bálint ...
II nagrada B kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Ivković Marko Kéringer Dávid ...
III nagrada B kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Kranjac Toni Petek Laura ...
B kategorija Nagrada ohrabrenjawww.antoneberst-cfc.rs ...
I nagrada C kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Bikicki Bogdan ...
II nagrada C kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Kuder Matic ...
III nagrada C kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Jančić Nikola ...
of 14

Nagrađeni takmičari 2012

Nagrađeni takmičeri na Petom Međunarodnom takmičanju "Anton Eberst"
Published on: Mar 3, 2016
Published in: Education      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Nagrađeni takmičari 2012

  • 1. V Međunarodno takmičenje “Anton Eberst”www.antoneberst-cfc.rs NAGRAĐENI TAKMIČARI
  • 2. I nagrada Baby kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Kastelic Luka (Slovenija)
  • 3. II nagrada Baby kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Pavkovič Žan Raičević Matija (Slovenija) (Srbija)
  • 4. III nagrada Baby kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Balać Slaven Novak Eva (Srbija) (Slovenija)
  • 5. I nagrada A kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Lugosi Dániel Ali (Mađarska)
  • 6. II nagrada A kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Sándor Norbert (Mađarska)
  • 7. III nagrada A kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Paškvan Matej Vindišar Luka (Slovenija) (Slovenija)
  • 8. I nagrada B kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Gyimesi Bálint (Mađarska)
  • 9. II nagrada B kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Ivković Marko Kéringer Dávid (Srbija) (Mađarska)
  • 10. III nagrada B kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Kranjac Toni Petek Laura (Hrvatska) (Slovenija)
  • 11. B kategorija Nagrada ohrabrenjawww.antoneberst-cfc.rs Kocev Martin (Makedonija)
  • 12. I nagrada C kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Bikicki Bogdan (Srbija)
  • 13. II nagrada C kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Kuder Matic (Slovenija)
  • 14. III nagrada C kategorijawww.antoneberst-cfc.rs Jančić Nikola (Srbija)