Pielęgnuje deskę rozdzielczą
POLO
COCKPIT
Indeks: K402, K403, K404, K406, K407
www.K2.com.pl
K2 Polo Cockpit to najszybszy sposób na odświeżenie
wyglądu deski rozdzielczej. Zastosowana w produkcie
tech...
www.K2.com.pl
Utrzymuje uczucie świeżości we wnętrzu auta, dzięki
unikalnym kompozycjom zapachowym. K2 Polo
Cockpit dostęp...
www.K2.com.pl
Przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać powierzchnię z odległości około
25cm. Nanieść na wszystkie czyszczone ele...
www.K2.com.pl
Deska rozdzielcza jest odświeżona. Ma delikatny połysk. K2 Polo Cockpit
świetnie podkreśla fakturę kokpitu i...
www.K2.com.pl
ZOBACZ W KATALOGU
PRODUKTÓW
ZOBACZ PRODUKT
W KATALOGU ON-LINE
I SPRAWDŹ GDZIE
MOŻESZ GO KUPIĆ
www.K2.com.pl
PRODUKTY POWIĄZANE
K2 POLO PROTECTANT
Indeks: K417m, K410, K412
ZOBACZ W KATALOGU
PRODUKTÓW
Doskonały do czy...
www.K2.com.pl
PRODUKTY POWIĄZANE
K2 POLO PROTECTANT
- chusteczki
Indeks: K420
MIKROWŁÓKNO DO
POLEROWANIA
Indeks:L430
ZOBAC...
www.K2.com.pl
GAMA PRODUKTÓW
PRODUKTY
DLA MYJNI
PRODUKTY
DLA LAKIERNII
PRODUKTY DLA
MECHANIKI POJAZDOWEJ
KOSMETYKI
SAMOCHO...
www.K2.com.pl
Z NAMI PIELĘGNACJA
AUTA JEST PROSTA
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań ...
of 11

K2 Polo Cockpit - czyści, nabłyszcza i chroni deskę rozdzielczą

Published on: Mar 4, 2016
Published in: Automotive      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - K2 Polo Cockpit - czyści, nabłyszcza i chroni deskę rozdzielczą

  • 1. Pielęgnuje deskę rozdzielczą POLO COCKPIT Indeks: K402, K403, K404, K406, K407
  • 2. www.K2.com.pl K2 Polo Cockpit to najszybszy sposób na odświeżenie wyglądu deski rozdzielczej. Zastosowana w produkcie technologia nanocząsteczek pozwala wydobyć pierwotny kolor, blask i strukturę deski rozdzielczej. Tworzy na jej powierzchni ożywiony połysk, ale bez tłustej warstwy. Zapewnia długotrwałą ochronę przed brudem i kurzem. Polecany do plastiku, gumy, oraz malowanego drewna. Dostępny w pojemnościach: 750ml, 600ml, 400ml, 300ml i 200ml.
  • 3. www.K2.com.pl Utrzymuje uczucie świeżości we wnętrzu auta, dzięki unikalnym kompozycjom zapachowym. K2 Polo Cockpit dostępny jest w następujących wariantach zapachowych:
  • 4. www.K2.com.pl Przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać powierzchnię z odległości około 25cm. Nanieść na wszystkie czyszczone elementy. Wypolerować miękką szmatką.
  • 5. www.K2.com.pl Deska rozdzielcza jest odświeżona. Ma delikatny połysk. K2 Polo Cockpit świetnie podkreśla fakturę kokpitu i nie pozostawia tłustego osadu. EFEKT UŻYCIA
  • 6. www.K2.com.pl ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
  • 7. www.K2.com.pl PRODUKTY POWIĄZANE K2 POLO PROTECTANT Indeks: K417m, K410, K412 ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Doskonały do czyszczenia i pielęgnacji matowych i półmatowych desek rozdzielczych. Nadaje oryginalny, matowy wygląd i naturalny kolor. Ma właściwości antystatyczne, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Posiada filtr UV zabezpieczający deskę przed płowieniem. Specjalny dwufunkcyjnym rozpylacz, pozwala uzyskać skupiony strumień aktywnej piany lub rozproszoną mgiełkę – dostępny w pojemnościach: 700ml, 350ml, 250ml K2 POLO PROTECTANT MAT Bardzo wydajna pianka do czyszczenia i pielęgnacji elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu. Nadaje oryginalny, matowy wygląd i naturalny kolor. Ma właściwości antystatyczne, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Posiada filtr UV zabezpieczający deskę przed płowieniem. Postać gęstej piany pozwala na precyzyjną aplikację, bez rozpryskiwania. Dostępny w pojemnościach: 750ml, 300ml Indeks: K418, K413 ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW
  • 8. www.K2.com.pl PRODUKTY POWIĄZANE K2 POLO PROTECTANT - chusteczki Indeks: K420 MIKROWŁÓKNO DO POLEROWANIA Indeks:L430 ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Nasączone POLO PROTECTANTEM chusteczki czyszczą i pielęgnują elementy z tworzywa sztucznego wewnątrz samochodu. Odnawiają i konserwują zniszczone powierzchnie i przywracają ich naturalny wygląd i kolor. Dzięki właściwościom antystatycznym, zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Doskonale czyści, osusza i poleruje. Bardzo dobrze wchłania wodę, usuwa resztki materiałów polerskich. Nie rysuje powierzchni. Idealne także do wnętrza auta. Można je wielokrotnie prać w pralce. Rozmiar 40 x 40 cm.
  • 9. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
  • 10. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.Klub.K2.com.pl Porady, filmy, zdjęcia, dyskusje o produktach, quizy i konkursy www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe!