Jak zrobić dobry prezent
ślubny. Mini-przewodnik.
Ceremonia ślubna to
moment jedyny,
wyjątkowy i
niepowtarzalny,
dlatego zaplanowana
jest w najdrobniejszym
szczególe....
Relacje z Nowożeńcami a
prezent ślubny
W zależności od tego, jakie relacje łączą nas z
Nowożeńcami – nasze prezenty mog...
Najbliższa rodzina
Najbliższa rodzina, czyli rodzice, rodzeństwo, bądź dziadkowie są
najbliżej potrzeb Nowożeńców. W zwi...
Dalsza rodzina
Ciocie, wujkowie, siostry i bracia cioteczni, kuzyni, kuzynki – jednym
słowem rodzina dalsza zazwyczaj st...
Przyjaciele i znajomi
Przyjaciele na tyle znają Młodą Parę, że mogą sobie pozwolić na prezent
niestandardowy, oryginalny...
Temperamenty Małżonków a
prezent ślubny
Wybierając prezent ślubny
możesz wziąć pod uwagę
temperamenty i osobowości
Ma...
Domatorzy
Domatorzy – to ta grupa Nowożeńców, którzy uwielbiają
prezenty związane z domem i wyposażeniem wnętrz.
Garnki...
Podróżnicy
Dla Nowożeńców, którzy kochają podróże
idealnym prezentem będzie podarowanie
wyjątkowej wycieczki.
Można to...
Miłośnicy relaksu
Masaż klasyczny, orientalny, gorącymi kamieniami.
Pobyt w SPA dla dwojga.
Relaks w jaskini solnej.
T...
Najpopularniejsze trendy
prezentowe
Obecnie możemy
wyróżnić kilka trendów
prezentowych
związanych z prezentami
ślubn...
Listy prezentowe
Pojawią się tam żelazka,
tostery, sprzęty grające,
pościele i inne akcesoria
gospodarstwa
domowego. ...
Gotówka
To najbezpieczniejsza forma
prezentu ślubnego – zawsze się
przyda!
Rodzice chrzestni, dziadkowie
czy rodzeńst...
Prezenty pożyteczne
Prezenty
pożyteczne, czyli
takie, które mogą się
nowożeńcom po
prostu przydać.
Prezenty odwołujące się do
przeżyć
Skok ze spadochronem, pobyt dla dwojga w ekskluzywnym SPA czy też
voucher na naukę w...
Idealne prezenty ślubne –
TOP 10
1. Kolekcja Przeżyć
"Wyjątkowe emocje" 30
przeżyć do wyboru
Możesz podarować Młodej Parze coś naprawdę
wyjątkowego! Po...
2. Voucher podarunkowy
na 3-dniowy pobyt dla 2
osób w hotelu SPA
A co powiesz na to, aby podarować Młodej Parze coś
na...
3. Personalizowany album
na ślub
Subtelna opowieść o miłości, od dnia poznania się poprzez
zaręczyny, ślub i wspólną pr...
4. Mozaika ze zdjęć na
płótnie lub papierze
fotograficznym
A co powiecie na mozaikę artystyczną stworzoną ze zdjęć
Par...
5. Mapa odkrywcy
Mapa Odkrywcy to tak naprawdę wielka zdrapka, dzięki
której w oryginalny sposób Nowożeńcy będą mogli
z...
6. Zestaw upominkowy
kieliszków do cięższego białego
wina z butelką wina
Państwo Młodzi bardzo często zamiast kwiatów w...
7. Kosz ślubny Absolutne Rarytasy
Pełna przepychu kompozycja skupiająca się wokół
eksluzywnej Wódki Krzeskiej (jednego z...
8. Zestaw obiadowy -
zastawa
Serwis przyciąga spojrzenie kubistycznymi kształtami
swoich imbryków, sosjerek i cukiernic...
9. Nowoczesny toster
Wyjątkowy i ekskluzywny toster to doskonały pomysł na
praktyczny prezent ślubny. Wyszukany design o...
10. Obraz
Obraz to prezent dla miłośników dzieł sztuki oraz
ekskluzywnych wnętrz. Z pewnością taki obraz może
podarować...
Te i inne prezenty ślubne
możemy odnaleźć w serwisie
iPrezenty.pl w zakładce Śluby
Dziękuję za uwagę
JakiPrezent.pl życzy Państwu
wymarzonego ślubu!
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
Prezenty ślubne TOP 10.
of 38

Prezenty ślubne TOP 10.

The most popular wedding gifts.
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Lifestyle      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezenty ślubne TOP 10.

 • 1. Jak zrobić dobry prezent ślubny. Mini-przewodnik.
 • 2. Ceremonia ślubna to moment jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego zaplanowana jest w najdrobniejszym szczególe. Jednak nie tylko przed nowożeńcami stoi dosyć poważne wyzwanie. Nie lada problem mają również sami goście, a związany jest on z wyborem odpowiedniego prezentu ślubnego.
 • 3. Relacje z Nowożeńcami a prezent ślubny W zależności od tego, jakie relacje łączą nas z Nowożeńcami – nasze prezenty mogą być zróżnicowane.
 • 4. Najbliższa rodzina Najbliższa rodzina, czyli rodzice, rodzeństwo, bądź dziadkowie są najbliżej potrzeb Nowożeńców. W związku z tym mogą oni podarować taki prezent, o którym Nowożeńcy wspominali, że chcieliby go dostać. Najbliższa rodzina zna Parę Młodą najlepiej, wie, jakie są jej oczekiwania i preferencje. Zazwyczaj są to prezenty typu – mamo, tato potrzebujemy… Czyli skonkretyzowane i sprecyzowane. Jeśli Małżonkowie wprowadzają się do nowego mieszkania – zazwyczaj potrzebują sprzętu i umeblowania. Jeśli natomiast mają już ułożone sprawy mieszkaniowe – dobrym prezentem będą podróże i przeżycia dla Młodych. Jeśli są pasjonatami dzieł sztuki – interesujący obraz na pewno przypadnie im go gustu. Pamiętajmy, że najważniejsza jest znajomość zainteresowań i potrzeb Młodych.
 • 5. Dalsza rodzina Ciocie, wujkowie, siostry i bracia cioteczni, kuzyni, kuzynki – jednym słowem rodzina dalsza zazwyczaj stawia po prostu na gotówkę. Jest to najbezpieczniejsza forma prezentu, którą Młodzi mogą w odpowiedni dla siebie sposób spożytkować. Najlepszym i popularnym w wielu rodzinach pomysłem na "załatwienie" problemu z prezentami ślubnymi jest utworzenie listy. Przyszli Małżonkowie wpisują na nią wszystkie przedmioty, które są im potrzebne i chcieliby je otrzymać w postaci prezentów ślubnych. Pojawią się tam pewnie żelazka, tostery, sprzęty grające, pościele i inne akcesoria, których młodej parze brakuje na starcie. Dalsza rodzina jak najbardziej może skorzystać z takiej listy.
 • 6. Przyjaciele i znajomi Przyjaciele na tyle znają Młodą Parę, że mogą sobie pozwolić na prezent niestandardowy, oryginalny, zaskakujący. Taki, który będzie idealnie pasował do osobowości. Może być to prezent odwołujący się do przeżyć, dobrej zabawy czy relaksu. Znajomi dalsi wybierają natomiast gotówkę. Zasada jest jedna: im bliższy stopień zażyłości z Młodymi, tym większa powinna być suma na prezent ślubny.
 • 7. Temperamenty Małżonków a prezent ślubny Wybierając prezent ślubny możesz wziąć pod uwagę temperamenty i osobowości Małżonków. Jednak tę możliwość mają tylko osoby, które dobrze znają Młodych, ich pasje i zainteresowania. Zazwyczaj na prezenty dostosowane do temperamentu może pozwolić sobie najbliższa rodzina albo bliscy przyjaciele, bo to właśnie oni znają Nowożeńców najlepiej.
 • 8. Domatorzy Domatorzy – to ta grupa Nowożeńców, którzy uwielbiają prezenty związane z domem i wyposażeniem wnętrz. Garnki, zestaw sztućców, tostery, ekspresy do kawy, sprzęty domowe, zestaw pościeli znajdą tutaj swoje zastosowanie. Domatorzy będą na pewno zadowoleni z prezentów praktycznych, stylowych i gustownych. Tutaj w grę wchodzą także wszelkiego rodzaju ramki, świece, wazony.
 • 9. Podróżnicy Dla Nowożeńców, którzy kochają podróże idealnym prezentem będzie podarowanie wyjątkowej wycieczki. Można to zrobić w formie vouchera do wykorzystania w przyszłości. Wówczas nie będziemy musieli się martwić, czy termin który wybraliśmy będzie dogodny dla Nowożeńców. Zazwyczaj vouchery realizowane są w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.
 • 10. Miłośnicy relaksu Masaż klasyczny, orientalny, gorącymi kamieniami. Pobyt w SPA dla dwojga. Relaks w jaskini solnej. Te prezenty są idealne dla miłośników relaksu. Świetnym pomysłem na prezent ślubny dla zwolenników luksusowych SPA będzie zakup vouchera na pakiet zabiegów odprężających. Po tak stresującym dni, jakim jest ślub – taki prezent z pewnością będzie doceniony.
 • 11. Najpopularniejsze trendy prezentowe Obecnie możemy wyróżnić kilka trendów prezentowych związanych z prezentami ślubnymi
 • 12. Listy prezentowe Pojawią się tam żelazka, tostery, sprzęty grające, pościele i inne akcesoria gospodarstwa domowego. Takie listy to znaczne ułatwienie dla gości, ponieważ zyskują oni pewność, że prezent będzie na pewno trafiony.
 • 13. Gotówka To najbezpieczniejsza forma prezentu ślubnego – zawsze się przyda! Rodzice chrzestni, dziadkowie czy rodzeństwo nie powinni schodzić poniżej 500 złotych od pary. A rodzice z kolei nie powinni dać mniej niż 1000 złotych. To absolutne minimum, o jakim piszą Internauci na forach ślubnych.
 • 14. Prezenty pożyteczne Prezenty pożyteczne, czyli takie, które mogą się nowożeńcom po prostu przydać.
 • 15. Prezenty odwołujące się do przeżyć Skok ze spadochronem, pobyt dla dwojga w ekskluzywnym SPA czy też voucher na naukę windsurfingu to coraz częściej wybierane prezenty z okazji ślubu. I nic w tym dziwnego. Tego typu prezenty są niestandardowe, oryginalne a przede wszystkim zaskakujące.
 • 16. Idealne prezenty ślubne – TOP 10
 • 17. 1. Kolekcja Przeżyć "Wyjątkowe emocje" 30 przeżyć do wyboru Możesz podarować Młodej Parze coś naprawdę wyjątkowego! Postaw na przeżycia i emocje, bo właśnie taki prezent będzie zapamiętany i wspominany przez długie lata! Nowożeńcy będą mogli wybrać jedno z ponad 30 przeżyć opisanych w katalogu i jestem przekonana, że na pewno znajdą coś dla siebie. Dzień SPA, rejs widokowy z kolacją, jazda Subaru, lot paralotnią, wyprawa off-roadowa, kurs kulinarny, kurs wspinaczki to tylko niektóre z przeżyć, jakie czekają na Młodą Parę! Kolekcja Przeżyć dostarczana jest w eleganckim pudełku prezentowym.
 • 18. 2. Voucher podarunkowy na 3-dniowy pobyt dla 2 osób w hotelu SPA A co powiesz na to, aby podarować Młodej Parze coś naprawdę relaksującego? Przygotowania do ślubu – wybór sali, kamerzysty, fotografa, sukni czy garnitury to ogromny stres. Sama ceremonia ślubu to nie lada wydarzenie w życiu nowożeńców. Dlatego świetnym pomysłem na prezent jest voucher podarunkowy do SPA. Voucher ważny jest 12 miesięcy i Parze Młodej możesz go podarować w ozdobnym etui z kopertą. Do wyboru są 24 hotele SPA w całej Polsce - osoba obdarowana sama wybiera termin i miejsce realizacji vouchera.
 • 19. 3. Personalizowany album na ślub Subtelna opowieść o miłości, od dnia poznania się poprzez zaręczyny, ślub i wspólną przyszłość może być pomysłem na prezent ślubny trafiony w dziesiątkę. Tekst można dowolnie spersonalizować, wstawić aż 13 zdjęć pary oraz rodziny i przyjaciół, lub pozostać przy wersji w pełni zilustrowanej. Można również zlecić personalizację. Album zawiera 20 stron, drukowany na wysokiej jakości papierze, do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie. Taki prezent na pewno zaskoczy Państwa Młodych i wywoła uśmiech na ich twarzach!
 • 20. 4. Mozaika ze zdjęć na płótnie lub papierze fotograficznym A co powiecie na mozaikę artystyczną stworzoną ze zdjęć Pary Młodej? Obrazy składowe to fotografie nowożeńców, które tworzą razem wspaniałą całość. Prace drukowane są na płótnie lub papierze fotograficznym oraz elegancko oprawione. Jest to naprawdę oryginalny pomysł na prezent z okazji ślubu.
 • 21. 5. Mapa odkrywcy Mapa Odkrywcy to tak naprawdę wielka zdrapka, dzięki której w oryginalny sposób Nowożeńcy będą mogli zaznaczyć miejsca, które udało im się zwiedzić, albo też odwiedzą je podczas podróży poślubnej. Jak z niej korzystać? To bardzo proste: po każdej podróży do nowego miejsca, zdrapujemy odpowiadającą mu powierzchnię na mapie i przypominamy sobie te wszystkie świetne uczucia, które towarzyszyły nam przy jego poznawaniu. Możemy poczuć się dokładnie tak, jakbyśmy odkrywali je jeszcze raz! Mapa odkrywcy to obowiązkowa pozycja dla nowożeńców, kórych pasją jest odkrywanie nowych zakątków i lądów.
 • 22. 6. Zestaw upominkowy kieliszków do cięższego białego wina z butelką wina Państwo Młodzi bardzo często zamiast kwiatów wolą dostać butelkę wina. Fajnym pomysłem jest zakup zestawu upominkowego z dwoma najwyższej klasy kieliszkami do chardonnay wina Sensis Plus z butelką znakomitego wina Roter Veltliner od czołowego producenta Austrii Bernharda Eckera z Wagram. Wino nagrodzone złotym medalem na tegorocznych Enoexpo w Krakowie na pewno zasmakuje nowożeńcom.
 • 23. 7. Kosz ślubny Absolutne Rarytasy Pełna przepychu kompozycja skupiająca się wokół eksluzywnej Wódki Krzeskiej (jednego z najlepszych polskich destylatów) oraz genialnego wina z Bordeaux - stolicy wina. Całość dopełniona jest luksusowymi czekoladkami w najprzedniejszych odmianach oraz wykwintną włoską kawą. Same pyszności w sam raz na osłodzenie życia Młodej Parze.
 • 24. 8. Zestaw obiadowy - zastawa Serwis przyciąga spojrzenie kubistycznymi kształtami swoich imbryków, sosjerek i cukiernic. Wraz z ukośnie umocowanymi uchwytami, przekrzywionymi przykrywkami i oryginalnymi zdobieniami, poszczególne elementy zastawy nabierają dynamicznego, nowoczesnego charakteru. Naczynia mają zdecydowanie nowatorski charakter. Zabawa formą i odważny, niekonwencjonalny design, to doskonała propozycja dla wielbicieli sztuki nowoczesnej.
 • 25. 9. Nowoczesny toster Wyjątkowy i ekskluzywny toster to doskonały pomysł na praktyczny prezent ślubny. Wyszukany design oraz najwyższa jakość to główne jego atuty. Toster posiada 6 poziomów opiekania oraz 4 funkcje podgrzewania do wyboru. Taki toster z pewnością spodoba się miłośnikom luksusowych wnętrz i modnych dodatków.
 • 26. 10. Obraz Obraz to prezent dla miłośników dzieł sztuki oraz ekskluzywnych wnętrz. Z pewnością taki obraz może podarować osoba, która zna zamiłowania i styl Państwa Młodych. Jeśli Nowożeńcy preferują obrazy, posiadają je w swoim domu i kolekcjonują coraz to nowe – taki prezent będzie z pewnością prezentem trafionym. Musimy się jednak upewnić, czy nie widnieje już ten sam wzór na ścianie Młodych. Obraz namalowany jest ręcznie przez artystów malarzy przy użyciu farb olejnych na przygotowanym i zabezpieczonym płótnie malarskim.
 • 27. Te i inne prezenty ślubne możemy odnaleźć w serwisie iPrezenty.pl w zakładce Śluby Dziękuję za uwagę
 • 28. JakiPrezent.pl życzy Państwu wymarzonego ślubu!

Related Documents