Порядок передачі земельної ділянки у
власність або оренду
(через проект землеустрою щодо
відводу земельної ділянки)
Відпов...
Що робити
заявнику або
виконавцю
1. Подати
(зареєструвати)
клопотання про
надання дозволу
на розробку
землевпорядної
докум...
of 2

Порядок передачі земельної ділянки у власність або оренду (через проект землеустрою щодо відводу земельної ділянки)

Порядок передачі земельної ділянки у власність або оренду(через проект землеустрою щодо відводу земельної ділянки)
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Business      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Порядок передачі земельної ділянки у власність або оренду (через проект землеустрою щодо відводу земельної ділянки)

  • 1. Порядок передачі земельної ділянки у власність або оренду (через проект землеустрою щодо відводу земельної ділянки) Відповідно до ст. 50 Закону України «Про землеустрій» проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок складаються у разі зміни цільового призначення земельних ділянок або формування нових земельних ділянок. В усіх випадках передача земельної ділянки у власність відбувається через проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки непотрібний, якщо земельна ділянка, що передається в оренду вже сформована (має кадастровий номер) та не змінюється цільове призначення.
  • 2. Що робити заявнику або виконавцю 1. Подати (зареєструвати) клопотання про надання дозволу на розробку землевпорядної документації про передачу земельної ділянки у власність або оренду Які документи подавати - викопіювання з кадастрової карти (плану) (його можна замовити у Управлінні Держземагентства у Мелітопольському районі) або інші графічні матеріали (можна виготовити самому навіть з карт Google), на яких слід зазначити бажане місце розташування земельної ділянки; - копію документу, що посвідчує особу (наприклад, паспорту громадянина України). Куди подавати. Виконавець робіт Клопотання подається на ім'я міського голови до Управління комунальною власністю ММР ЗО Термін У момент подання клопота ння Важливо! Що заявник отримує на руки або на що звертати увагу. Вартість Копію або другий оригінал клопотання про надання дозволу на розробку землевпорядної документації про передачу земельної ділянки у власність або оренду з відміткою (реєстрацією) про отримання (дата, підпис, посада, ПІБ особи, яка отримала) Безкошт овно

Related Documents