multicargo.pl
MANY LOADS.
ONE CHOICE
TRANSPORT DROGOWY
Realizujemy transport drogowy międzynarodowy i krajowy ładunków całopojazdowych, częściowych i drobnych
...
multicargo.pl
TRANSPORT MORSKI
Organizujemy transport drogą wodną w zależności od oczekiwań naszych Partnerów. Realizujemy...
SZANOWNI PARTNERZY W BIZNESIE!
Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, nasi konsultanci czekają na Was pod niżej...
of 4

Prezentacja MultiCargo

Prezentacja handlowa Firmy MultiCargo
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Services      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentacja MultiCargo

  • 1. multicargo.pl MANY LOADS. ONE CHOICE
  • 2. TRANSPORT DROGOWY Realizujemy transport drogowy międzynarodowy i krajowy ładunków całopojazdowych, częściowych i drobnych pojazdami o różnej zabudowie w systemie door to door. Dzięki profesjonalnej kadrze nasze usługi wykonywane są perfekcyjnie - terminowo, dokładnie i bezpiecznie. Zaświadczyć o tym mogą nasi Partnerzy, którzy korzystają z usług Multicargo, a także współpracujący z nami Przewoźnicy. Nasze usługi są zawsze dedykowane indywidualnie dla Partnera, dlatego możemy nazywać się Partnerami, nie Klientami. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewożonego ładunku oraz elastyczność usług. Oferujemy zarówno rozwiązania długoterminowe jak i jednorazowe czy „awaryjne”. Nasze usługi: • kierujemy do wszystkich firm uczestniczących w procesie wymiany handlowej bez względu na kierunek, rodzaj i ilość towaru Oferujemy: • szybkość i dostępność naszych usług • elastyczność i otwartość wobec wymagań naszych Partnerów • gwarancję bezpieczeństwa ładunku, bieżący monitoring realizacji i ochronę ubezpieczeniową do pełnej wartości towaru O FIRMIE Multicargo oferuje swoim Partnerom kompleksowe rozwiązania logistyczne w dziedzinie transportu drogowego, morskiego i lotniczego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i profesjonalnej obsłudze realizujemy transporty do wszystkich krajów europejskich i w wielu innych kierunkach azjatyckich, afrykańskich oraz do obu Ameryk. Mamy szczególne doświadczenie w obsłudze transportów do krajów skandynawskich i byłego Związku Radzieckiego. Posiadamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w przewozach kontenerów transportem intermodalnym w relacjach Europa-Chiny. Rozmawiamy w wielu językach europejskich, współpracujemy z dużą bazą firm kooperujących, w tym ubezpieczeniowych, prawniczych oraz sieciami usług motoryzacyjnych. Nasze atuty to dokładność i terminowość, wachlarz usług i elastyczny cennik przygotowywany specjalnie dla klientów, wygodny kontakt oraz szybkość działania. Naszym partnerom w biznesie dostarczamy sprawdzone rozwiązania. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki.
  • 3. multicargo.pl TRANSPORT MORSKI Organizujemy transport drogą wodną w zależności od oczekiwań naszych Partnerów. Realizujemy wszystkie elementy transportu - od organizacji frachtu, przez odprawę celną, aż do rozładunku w porcie docelowym. Obsługujemy także nietypowe ładunki i kontenery specjalistyczne. Dzięki sprawnej kadrze i milionom ton dostarczonych towarów jesteśmy w stanie zaproponować naszym Partnerom konkurencyjny poziom stawek frachtowych oraz optymalnie dopasowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie spedycji morskiej. Do Państwa dyspozycji stawiamy wysoko wykwalifikowaną kadrę doskonale znającą specyfikę transportu morskiego. TRANSPORT LOTNICZY Ekspresowo organizujemy wysyłkę frachtu lotniczego na trasach europejskich i międzykontynentalnych. Dla nas to naprawdę proste. Zadzwoń i dowiedz się, jakie mamy stawki. Będziesz zaskoczony punktualnością i szybkością dostawy! Realizujemy pełen wachlarz usług transportu lotniczego - door to door, door to airport, airport to door i airport to airport. Dzięki profesjonalnej obsłudze, którą świadczą nasi pracownicy, wspomagamy odprawę celnę i obsługę importową na lotnisku docelowym, a na życzenie naszych Partnerów także obsługę magazynową, operacje przeładunkowe oraz dodatkowe ubezpieczenia cargo.
  • 4. SZANOWNI PARTNERZY W BIZNESIE! Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, nasi konsultanci czekają na Was pod niżej wskazanymi numerami telefonów. W celu nawiązania współpracy prosimy o wypełnienie specjalnego formularza umieszczonego na stronie multicargo.pl. Przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Państwem. KONTAKT MULTICARGO SP Z O.O. ul. Bolesława Krzywoustego 19/19 80-360 Gdańsk Siedziba Firmy ul. Droszyńskiego 15t 80-381 Gdańsk tel. +48 58 500 81 25 tel. +48 58 500 81 29 fax +48 58 500 80 76 tel. kom. + 48 533 559 922 e-mail: biuro@multicargo.pl www.multicargo.pl NIP: 584-270-20-76 REGON: 22106971000000 Dział Handlowy tel. +48 58 500 81 25 tel. kom. +48 570 886 999 sales@mulitcargo.pl Księgowość tel. +48 58 500 81 29 tel. kom. +48 535 440 055 ksiegowosc@multicargo.pl

Related Documents