Najciekawsze gadżety z targów Consumer Electronics Show 2013 w Las Vegas (2)
Telewizory OLED 4K. Pokazały je dwie firmy – Panasonici Sony. Obydwa w rozmiarze 56 cali. Japonia znów górą?
Pebble Smart Watch. Legenda Kickstartera jest już gotowa do Watch.sprzedaży. Ta kombinacja e-papieru, technol...
DataTraveller HyperX Predator 3.0 USB. Od samej nazwy jużrobi się gorąco. Pendrive Kinstona o pojemności 1 terabajtapomieś...
Thinkpad X1 Helix. Hybryda Lenova z 11,6-calowym ekranem Helix.Full HD, Windows 8 i procesorem Intel Core i7 t...
Scosche BoomBottle. Bezprzewodowy głośnik do roweru, który BoomBottle.można włożyć w miejsce bidonu? To może być p...
CardNinja:CardNinja: następca portfela? Czasami proste rzeczy sąnajlepsze. Po co nosić dodatkowy portfel, kiedy wystarczyp...
Acer B1-A71: tablet za 99 dolarów. Nie ma co prawda 3G, ale B1-wygląda i pracuje równie dobrze, jak sprzęty o połowę d...
Lenovo IdeaCentre Horizon: 27-calowy „tabletop”. Pracować na 27- „tabletop ...
Fujifilm X100S: niech pozory mylą. 2 lata temu Fujifilm pokazałpierwszą kompaktową kamerę, zapakowaną w retro-obudowę– i b...
CST-CST-01 E-ink watch: najcieńszy zegarek świata. Wyświetlacze watch:e-ink robią karierę. Dzięki nim ekran ...
Asus VivioTab ME400: tabletokomputer za ok. 2,5 tysiąca PLN.Windows 8, procesor 1,8 Ghz, 2 GB RAM-u, 10,1-calowywyjmowany ...
Huawei Ascend Mate: jak podrosnę, będę tabletem. Jeśli 5-calowy wyświetlacz to dla kogoś za mało, niech idzie doHuawei. 6,...
iRobot Looj: idealny do wpuszczenia w kanał. Dzieciństwo Looj:robotów minęło – koniec zabawy, czas na robotę. I to ...
Nvidia Shield: pograsz i pooglądasz telewizję. Ta konsola do Shield:gier opartych na Androidzie może służyć także ja...
Lenovo IdeaPhone K900: sexy smartfon. Być może najbardziej smartfon.sexy, jaki dotąd powstał...
Najciekawsze gadżety z targów CES 2013 (2)
of 17

Najciekawsze gadżety z targów CES 2013 (2)

Ciąg dalszy przeglądu gadżetów z targów elektroniki CES 2013
Published on: Mar 3, 2016
Published in: Devices & Hardware      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Najciekawsze gadżety z targów CES 2013 (2)

 • 1. Najciekawsze gadżety z targów Consumer Electronics Show 2013 w Las Vegas (2)
 • 2. Telewizory OLED 4K. Pokazały je dwie firmy – Panasonici Sony. Obydwa w rozmiarze 56 cali. Japonia znów górą?
 • 3. Pebble Smart Watch. Legenda Kickstartera jest już gotowa do Watch.sprzedaży. Ta kombinacja e-papieru, technologii Bluetooth iakcelerometru może być zarówno przedłużeniem smartfona,jak i samodzielnym zegarkiem hi-tech na rękę
 • 4. DataTraveller HyperX Predator 3.0 USB. Od samej nazwy jużrobi się gorąco. Pendrive Kinstona o pojemności 1 terabajtapomieści zawartość całego peceta i jeszcze zostanie miejsce.W sprzedaży od marca.
 • 5. Thinkpad X1 Helix. Hybryda Lenova z 11,6-calowym ekranem Helix.Full HD, Windows 8 i procesorem Intel Core i7 trzeciejgeneracji w pierwszej kolejności trafiła na rynki Chin i Izraela,ale szanse na podbicie Zachodu ma całkiem spore.
 • 6. Scosche BoomBottle. Bezprzewodowy głośnik do roweru, który BoomBottle.można włożyć w miejsce bidonu? To może być przebój tegolata. Kompatybilny z każdym mobilnym sprzętem, a do tegowodo- i wstrząsoodporny.
 • 7. CardNinja:CardNinja: następca portfela? Czasami proste rzeczy sąnajlepsze. Po co nosić dodatkowy portfel, kiedy wystarczyprzykleić go do obudowy smartfona, z którym i tak nigdy się nierozstajemy?
 • 8. Acer B1-A71: tablet za 99 dolarów. Nie ma co prawda 3G, ale B1-wygląda i pracuje równie dobrze, jak sprzęty o połowę droższe.W środku dwurdzeniowy procesor 1,2 Ghz, 512 MB RAM-u,8 GB pamięci plus Android Jelly Bean.
 • 9. Lenovo IdeaCentre Horizon: 27-calowy „tabletop”. Pracować na 27- „tabletop tabletop”.tym trudno, ale gra się doskonale. W komplecie są 4 kontrolery,które można doczepić do ekranu i używać jak joysticków.Wada? Bateria starcza tylko na 2 godziny zabawy.
 • 10. Fujifilm X100S: niech pozory mylą. 2 lata temu Fujifilm pokazałpierwszą kompaktową kamerę, zapakowaną w retro-obudowę– i był to strzał w dziesiątkę. Najnowszy model oprócz 16,3megapikselowej matrycy ma też najszybszy na świecieautofocus – 0,08 sekundy.
 • 11. CST-CST-01 E-ink watch: najcieńszy zegarek świata. Wyświetlacze watch:e-ink robią karierę. Dzięki nim ekran tego zegarka ma tylko półmilimetra grubości, a razem ze stalową obudową – 0,8 mm.Waga około 12 gramów.
 • 12. Asus VivioTab ME400: tabletokomputer za ok. 2,5 tysiąca PLN.Windows 8, procesor 1,8 Ghz, 2 GB RAM-u, 10,1-calowywyjmowany dotykowy ekran z dwiema kamerami to nowy trendw branży. Czas pracy na bateriach – 9,5 godziny.
 • 13. Huawei Ascend Mate: jak podrosnę, będę tabletem. Jeśli 5-calowy wyświetlacz to dla kogoś za mało, niech idzie doHuawei. 6,1-cala w rozdzielczości 720p to największy obecnieekran, jaki znalazł się w smartfonie.
 • 14. iRobot Looj: idealny do wpuszczenia w kanał. Dzieciństwo Looj:robotów minęło – koniec zabawy, czas na robotę. I to brudną.Looj to specjalista od czyszczenia rynien. Wystarczy raz go tamwpuścić, a wyczyści wszystko do ostatniego zgniłego listka.
 • 15. Nvidia Shield: pograsz i pooglądasz telewizję. Ta konsola do Shield:gier opartych na Androidzie może służyć także jako streamerfilmów z sieci. Umożliwia oglądanie ich na 5-calowym ekranie,wyświetlaczu komputera i pełnowymiarowym telewizorze.
 • 16. Lenovo IdeaPhone K900: sexy smartfon. Być może najbardziej smartfon.sexy, jaki dotąd powstał. 6,9 mm grubości i szczotkowanametalowa obudowa robi wrażenie. Procesor (Intel) i 5-calowywyświetlacz to udany kompromis między jakością, zużyciemenergii i ceną.

Related Documents