Instagram Zábava Fotky 
Marketing Statistika Branding
INSTAPTÁK
WOW
efekt
&
MARKETING
PRO FIRMY
ZÁBAVA
PRO LIDI
CO TO JE INSTAPTÁK?
ZÁBAVAMARKETING
Přímé PR
Branding eventboxu 
Brandingh fotek
Možnost pustit na obrazovce
eventboxu prezentaci nebo vide
Ne...
Branding
eventboxu
Video na
obrazovce
Branding
fotek
BRANDING
JAK TO FUNGUJE?
S rozvojem telefonů a sociálních sítí
fotografie na papíru zmizely z našeho života…
 S nostalgií vzpomínám...
ZPŮSOBY VYUŽITÍ
Pre
PROMO
Mystery
shopping
Mystery shopping pro
účely získávání
kontaktů z cílové
skupiny 
Příprava otevře...
PŘÍKLAD
Příklad: Kavárna
Cíl: Zajistit větší návštěvnost
Realizace: Instapták v kavárně přiláká zájem návštěvníků, kteří s...
WE DO NOT
REMEMBER DAYS
WE REMEMBER
MOMENTS
INSTAPTAK@INSTAPTAK.CZ
+420777602112
of 8

Prezentace Instapták

S rozvojem telefonů a sociálních sítí fotografie na papíru zmizely z našeho života... S nostalgií vzpomínáme na časy Polaroidu a kapesních „mydlenek“ a s radosti bereme do ruky skutečné fotky.
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Social Media      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentace Instapták

  • 1. Instagram Zábava Fotky  Marketing Statistika Branding INSTAPTÁK WOW efekt
  • 2. & MARKETING PRO FIRMY ZÁBAVA PRO LIDI CO TO JE INSTAPTÁK?
  • 3. ZÁBAVAMARKETING Přímé PR Branding eventboxu  Brandingh fotek Možnost pustit na obrazovce eventboxu prezentaci nebo vide Nepřímé PR Šíření dobrého jména firmy na Instagramu Virální efekt propagace Vaše firmy Informace o uživatelích pro další využití v marketingu Fotky z akcí na jednom místě Report o efektivitě akcí Proč to funguje? Je to zdarma  Je to novinka Je to jednoduché   Lidé jsou na akcích aktivní Instapták upoutává pozornost Návštěvník si odnese domů  fotku s Vaším logem CO TO JE INSTAPTÁK?
  • 4. Branding eventboxu Video na obrazovce Branding fotek BRANDING
  • 5. JAK TO FUNGUJE? S rozvojem telefonů a sociálních sítí fotografie na papíru zmizely z našeho života…  S nostalgií vzpomínáme na časy  Polaroidu a kapesních „mydlenek“ a s radosti bereme do ruky skutečné fotky. 1. Uděláte fotku a sdílíte ji na instagramu 2. Označíte ji unikátním #hashtagem  3. Během 20 vteřin se fotografie vytiskne  1. 2. 3.
  • 6. ZPŮSOBY VYUŽITÍ Pre PROMO Mystery shopping Mystery shopping pro účely získávání kontaktů z cílové skupiny  Příprava otevření nového obchodního místa. Úkol: získávání kontaktů pro zasílání pozvánek na PROMO. Umístění: v bezprostřední blízkosti obchodního místa Promo Virální efekt Fotky s logem obchodní značky zaplňují profily přátel, hashtag upoutává pozornost a lidé se začínají ptát: co to je? ProdejFotka = originální leták Záruka že, nebude hned vyhozena  Podpora branduVyužití hashtagů pro tisk fotek   Rámeček na fotce     s logem značky
  • 7. PŘÍKLAD Příklad: Kavárna Cíl: Zajistit větší návštěvnost Realizace: Instapták v kavárně přiláká zájem návštěvníků, kteří se mohou vyfotit se svým oblíbeným nápojem a kamarády v oblíbené kavárně. Fotku budou sdílet na svém profilu na Instagramu s vybraným #hashtagem a jako odměnu dostanou vytištěnou fotku, kterou mohou použít například jako kupón na kávu zdarma. Výsledek: Efekt velkého množství pořízených fotografií ještě znásobí jejich sdílení a lajkování, což zajistí oslovení nových zákazníků.
  • 8. WE DO NOT REMEMBER DAYS WE REMEMBER MOMENTS INSTAPTAK@INSTAPTAK.CZ +420777602112

Related Documents