Na czym
warto
zarabiać w
Internecie?
Paweł Grzech
www.EbiznesDlaKazdego.pl
Pomijając gry paytowin i durnowate witryny dla dzieci w wieku gimnazjalnym,
ale o stopniu rozwoju przedszkolaka, zarobić w...
Własna marka
To jedna z najlepszych opcji.
W przeciwieństwie do MLMów i programów partnerskich wymaga przede
wszystkim stw...
Różnie też można interpretować zyski z programów partnerskich firm
pożyczkowych, które nieuchronnie będą notowały coraz ni...
of 4

Na czym warto zarabiać w internecie...

Z tego materiału dowiesz się na czym dzisiaj warto zarabiać przez Internet... Sprawdź koniecznie!
Published on: Mar 3, 2016
Published in: Business      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Na czym warto zarabiać w internecie...

  • 1. Na czym warto zarabiać w Internecie? Paweł Grzech www.EbiznesDlaKazdego.pl
  • 2. Pomijając gry paytowin i durnowate witryny dla dzieci w wieku gimnazjalnym, ale o stopniu rozwoju przedszkolaka, zarobić w sieci można przede wszystkim w programach partnerskich i Marketingu Sieciowym. Te sposoby mają kilka zalet:  po pierwsza dają nadzieję na dochód pasywny,  a po drugie nie wymagają w zasadzie żadnej specjalistycznej wiedzy. Programy abonamentowe Abonamentowe programy partnerskie, choć w dalszym ciągu nieszczególnie liczne, stają się coraz popularniejsze. Partnerów kusi możliwość czerpania zysków przez wiele miesięcy z jednej tylko transakcji. W teorii wszystko wygląda idealnie, bo wystarczy sprzedać produkt (a częściej usługę) raz, by otrzymywać regularne prowizje. Jednak, aby zbudować stabilny dochód z programów partnerskich warto stworzyć własny system promocji lub skorzystać już z gotowych systemów np. z AllinOne… Posiadając odpowiedni system będzie Ci o wiele łatwiej zarabiać na programach partnerskich. Marketing Sieciowy Marketing wielopoziomowy, szczególnie jeśli oferuje solidne stawki prowizji z dalszych poziomów, również kusi i na pewno warto się tym zainteresować. W teorii bowiem można nie sprzedawać nic lub prawie nic, a czerpać z tego dość duże zyski. Oczywiście w przypadku większości osób jest to tylko dodatkowy zarobek, tylko bardzo nieliczni mogą sobie pozwolić na to, aby MLMy traktować jako podstawowe źródło dochodu. Zasady są jednak zawsze takie same: Jeśli chcesz zarabiać w Marketingu Sieciowym, to musisz potraktować ten biznes na poważnie.
  • 3. Własna marka To jedna z najlepszych opcji. W przeciwieństwie do MLMów i programów partnerskich wymaga przede wszystkim stworzenia produktu, co zaczyna się od żmudnego projektowania, planowania itd., ale przynosi zwrot w postaci wzrostu autorytetu, jeśli tylko odpowiednio pokierujesz rozwojem swojej działalności. Budowa własnej marki nie należy nigdy do zadań łatwych. Zawsze trzeba włożyć w to sporo wysiłku, wiele pracy i mnóstwo czasu, a bywa, że i pieniędzy, natomiast trzeba patrzeć na to biznesowo, czyli myśląc o perspektywie zwrotu. Na własnej marce zarabia się na pewno z olbrzymią satysfakcją, dodatkowo dzięki własnej marce zarobisz również o wiele więcej w programach partnerskich i w marketingu sieciowym. Na bzdurach nie zarobisz Wszystkie produkty, które są modne, ale nie mają realnego zastosowania, mają bardzo nietypową krzywą sprzedaży. Albo zaczyna się ona w bardzo wysokim punkcie, albo stopniowo rośnie, ale zawsze ma wyraźny pik, po którym spada. Na takich drobiazgach zarabia się może i dobrze, ale bardzo krótko. Stworzenie lub promowanie produktów przydatnych, praktycznych i w pewnym sensie ponadczasowych, stanowi gwarancję wydłużenia rentowności, choć oczywiście zwykle bez spektakularnego sukcesu. Musisz jednak uzmysłowić sobie jedną rzecz: w biznesie sukces odnoszą tylko dwie grupy ludzi:  albo ci, którzy z mozołem pokonują kolejne stadia i osiągają sukces,  albo ci, którzy ponoszą bardzo spektakularne klęski, ale to przede wszystkim w bankowości, w której ryzyko jest premiowane. Na pewno nie da się zarobić na produktach, które są z definicji zbędne, jak na przykład ręczne klimatyzatory na USB.
  • 4. Różnie też można interpretować zyski z programów partnerskich firm pożyczkowych, które nieuchronnie będą notowały coraz niższe zyski, bo ich działalność będzie tym trudniejsza, im lepiej ludzie poznają mechanizmy rządzące chwilówkami. Tak czy owak – zanim zaczniesz zarabiać, przeanalizuj możliwe scenariusze rozwoju wypadków i opracuj plan B na każdą okoliczność. Bez tego trudno będzie odnieść sukces. Więcej przeczytasz na Blogu: http://www.ebiznesdlakazdego.pl/na-czym-warto-zarabiac-w-internecie/

Related Documents