TURBOEGG
Tworzymy środowisko dla własnych
i wymyślanych przez naszą społeczność
produktów, które odmieni sposób w jaki
żyj...
„4,9 miliarda urządzeń podłączonych
do sieci w 2015 roku.”
„Do 2020 roku liczba obiektów
z dziedziny the Internet of Thing...
Zgodnie z danymi szacunkowymi podanymi przez
GE, Internet Rzeczy w dziedzinie przemysłu ma
potencjał, aby dzięki niemu war...
„To największy wzrost w historii
ludzkości”
Forbes, http://www.forbes.com/sites/gilpress/2014/08/22/internet-of-things-by-...
O zespole TURBOEGG
Grzegorz Błażewicz - Współzałożyciel i Prezes Zarządu
spółki Turboegg. Posiada ponad 15 lat doświadczen...
O zespole TURBOEGG
Bartosz Pawlus - Współzałożyciel i Dyrektor ds.
Technologii w spółce Turboegg. Posiada ponad 12 lat
doś...
O zespole TURBOEGG
Konrad Pawlus - Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu
spółki Turboegg. Swoją karierę zawodową rozpoczął ...
Nasze produkty: gniazdko TURBOEGG
Gniazdko TURBOEGG, to nasz własny produkt, dzięki
któremu możesz włączać i wyłączać podł...
Nasze produkty: Chip TURBOEGG
TURBOEGG Chip to układ elektroniczny, który możesz
wykorzystać samodzielnie w dowolnym urząd...
Jak to działa?
Platforma Internetowa TURBOEGG działa przy
wykorzystaniu technologii Bluetooth Smart® Low Energy,
dzięki kt...
Przekonaj się jak to działa
w rzeczywistości...
DEMO
TURBOEGG Ekosystem
Ekosystem
Celem naszej działalności jest zbudowanie, rozwój i edukacja
społeczności wykorzystującej pro...
TURBOEGG Współpraca
Współpraca
Zapraszamy do współpracy producentów szerokiej gamy
urządzeń elektrycznych i elektronicznyc...
Oferta dla Producentów i Dystrybutorów
Dodatkowe propozycje TURBOEGG:
●
Oferta produktów TURBOEGG będzie stale poszerzana....
Oferta TURBOEGG dla Twórców
Naszą platformę i technologię tworzymy i rozwijamy
z zamysłem, żeby każda osoba mająca pomysł ...
Zasady współpracy dla Twórców
Proponujemy następujące formy współpracy:
–  Model 1  – Twórca po podpisaniu umowy o poufnoś...
Dziękuję za uwagę!
of 17

Prezentacja TURBOEGG - PL general

Published on: Mar 4, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentacja TURBOEGG - PL general

 • 1. TURBOEGG Tworzymy środowisko dla własnych i wymyślanych przez naszą społeczność produktów, które odmieni sposób w jaki żyjesz, uczysz się i pracujesz. Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia.
 • 2. „4,9 miliarda urządzeń podłączonych do sieci w 2015 roku.” „Do 2020 roku liczba obiektów z dziedziny the Internet of Things będzie sięgać 25 miliardów.” Gartner, http://www.gartner.com/newsroom/id/2905717
 • 3. Zgodnie z danymi szacunkowymi podanymi przez GE, Internet Rzeczy w dziedzinie przemysłu ma potencjał, aby dzięki niemu wartość globalnego PKB wzrosła o 10-15 bilionów dolarów w ciągu najbliższych 20 lat, a organizacja CISCO zwiększa swoje prognozy dotyczące wartości ekonomicznej Internetu Wszechrzeczy do 19 bilionów dolarów w 2020 roku. Forbes, http://www.forbes.com/sites/gilpress/2014/08/22/internet-of-things-by-the-numbers-market-estimates-and-forecasts/
 • 4. „To największy wzrost w historii ludzkości” Forbes, http://www.forbes.com/sites/gilpress/2014/08/22/internet-of-things-by-the-numbers-market-estimates-and-forecasts/ Janusz Bryzek, znany jako „ojciec sensorów” (CEO w eXo Systems, Inc.)
 • 5. O zespole TURBOEGG Grzegorz Błażewicz - Współzałożyciel i Prezes Zarządu spółki Turboegg. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w polskiej i międzynarodowej branży marketingowej. Doświadczenie zdobywał w firmach marketingowych w Nowym Jorku i Londynie. W latach 2001 – 2006 pracował jako Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch, lidera IT w Europie Centralnej. W latach 2006 – 2008 był Prezesem Zarządu portalu internetowego Interia.pl – spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2009 roku Prezes Zarządu spółki Benhauer, której jest współzałożycielem, twórcy pierwszego w Polsce i największego w Europie systemu Marketing Automation - SALESmanago. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 6. O zespole TURBOEGG Bartosz Pawlus - Współzałożyciel i Dyrektor ds. Technologii w spółce Turboegg. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w przemyśle elektrycznym i elektronicznym. Uczęszczał do jednego z najlepszych Uniwersytetów w Polsce i Europie Centralnej i już w czasie studiów zajmował się zawodowo projektowaniem oraz produkcją niepowtarzalnego sprzętu elektrycznego. Po ukończeniu studiów, dołączył do zespołu zajmującego się pracami badawczo- rozwojowymi w spółce Enion S.A.- jednego z największych producentów i dystrybutorów energii elektrycznej w południowej części Polski. W 2007 roku rozpoczął własną działalność gospodarczą, polegającą na zastosowywaniu automatyki domowej dla gospodarstw domowych. Od 2008 roku pełni funkcję w kadrze kierowniczej w spółce EnerSys S.A., będącej jednym z największych producentów akumulatorów i urządzeń ładujących. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 7. O zespole TURBOEGG Konrad Pawlus - Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu spółki Turboegg. Swoją karierę zawodową rozpoczął ponad 12 lat temu pracując nad unikalnymi na skalę światową rozwiązaniami prognozowania finansowego, bazujących na modelach ekonometrycznych. W latach 2005 – 2009 pracował w Irlandii w Dziale Produkcji Oprogramowania w spółce OpSource, gdzie odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS. W latach 2009 – 2011 zatrudniony w amerykańskiej firmie Sabre, gdzie jako Technical Team Leader był odpowiedzialny za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych Virtually There, następnie w roli Software Development Supervisor kierował projektem Traveler Notification Center. Od 2009 roku w spółce Benhauer, której jest współzałożycielem, kieruje działem Software Development – kilkunastoosobową grupą najwyższej klasy inżynierów i programistów tworzącą rozwiązania informatyczne automatyzujące marketing Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 8. Nasze produkty: gniazdko TURBOEGG Gniazdko TURBOEGG, to nasz własny produkt, dzięki któremu możesz włączać i wyłączać podłączone do niego urządzenia, a także sprawdzać poziom napięcia i temperaturę oraz jego czas pracy. Możesz to robić przez smartfona lub tablet, za pomocą naszej aplikacji, nie tylko będąc w domu, ale także zdalnie przez Internet z każdego miejsca na świecie, a to wszystko bez zakupu dodatkowych przyrządów. Technologia  Bluetooth® Smart umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami na odległość do 30 metrów. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 9. Nasze produkty: Chip TURBOEGG TURBOEGG Chip to układ elektroniczny, który możesz wykorzystać samodzielnie w dowolnym urządzeniu. Za pomocą tego układu, po zamontowaniu go w urządzeniu elektrycznym, można obsługiwać to urządzenie przez smartfona lub tablet nie tylko będąc w domu, ale także zdalnie przez Internet z każdego miejsca na świecie, a to wszystko bez zakupu dodatkowych przyrządów, wystarczy pobranie i zainstalowanie naszej bezpłatnej aplikacji TURBOEGG. Dzięki instalacji TURBOEGG Chipa w urządzeniu elektrycznym, można je włączyć/ wyłączyć, sprawdzić poziom napięcia, temperaturę oraz czas pracy. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 10. Jak to działa? Platforma Internetowa TURBOEGG działa przy wykorzystaniu technologii Bluetooth Smart® Low Energy, dzięki której możesz kompleksowo obsługiwać dowolne urządzenia w swoim domu, czy miejscu pracy. STEROWANIE SMARTFONEM / TABLETEM ● Korzystaj z przejrzystej i intuicyjnej aplikacji ● Przejmij kontrolę nad urządzeniami w swoim domu ● Włączaj i wyłączaj jednym ruchem ręki ● Sprawdzaj temperaturę oraz poziom napięcia STEROWANIE PRZEZ PANEL WWW ● Steruj z każdego miejsca na Ziemi ● Sprawdzaj historię pracy Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 11. Przekonaj się jak to działa w rzeczywistości... DEMO
 • 12. TURBOEGG Ekosystem Ekosystem Celem naszej działalności jest zbudowanie, rozwój i edukacja społeczności wykorzystującej produkty oparte o naszą technologię. W tym celu współpracujemy z producentami sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wspólnie dostarczamy innowacje do wykorzystania w życiu każdego z nas. Firma TURBOEGG jest autorem Platformy Internetowej, która dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth Smart® Low Energy, wraz z otwartym protokołem, pozwala kompleksowo obsługiwać dowolne urządzenia. Platforma TURBOEGG umożliwia użytkownikowi kontrolę nad wszystkimi urządzeniami, wpiętymi do stworzonego przez nas ekosystemu. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 13. TURBOEGG Współpraca Współpraca Zapraszamy do współpracy producentów szerokiej gamy urządzeń elektrycznych i elektronicznych. W ramach współpracy oferujemy: ● pomoc we wdrożeniu komunikacji z urządzeniem poprzez nasz gotowy moduł Bluetooth Smart® Low Energy ● zapewniamy dołączenie urządzenia do platformy zarządzania stworzonej przez naszą firmę. Dołączenie Państwa urządzeń do ekosystemu TURBOEGG umożliwi Państwa klientom przyjazny dostęp z każdego miejsca na Ziemi do sterowania zakupionym przez nich produktem oraz odczytu z niego dowolnej informacji. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 14. Oferta dla Producentów i Dystrybutorów Dodatkowe propozycje TURBOEGG: ● Oferta produktów TURBOEGG będzie stale poszerzana. Jesteśmy zainteresowani współpracą długoterminową. ● Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy w celach sprzedaży pod wspólną marką. ● W razie potrzeby dokonujemy tłumaczeń na inne języki instrukcji, opakowań, oprogramowania oraz materiałów marketingowych. Rynki zagraniczne: Jesteśmy zainteresowani i nastawieni na sprzedaż oraz współpracę międzynarodową. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 15. Oferta TURBOEGG dla Twórców Naszą platformę i technologię tworzymy i rozwijamy z zamysłem, żeby każda osoba mająca pomysł na swój produkt mogła swoje pomysły wdrożyć w życie i wprowadzić do użytku przez konsumentów. Każdej osobie zainteresowanej budową nowych lub modyfikacją urządzeń z wykorzystaniem naszej technologii udostępniamy pełną dokumentację na temat działania naszego produktu, a następnie odpowiadamy na wszystkie pytania techniczne tak, aby umożliwić stworzenie prototypu urządzenia i modelu zarządzania urządzeniem. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 16. Zasady współpracy dla Twórców Proponujemy następujące formy współpracy: –  Model 1  – Twórca po podpisaniu umowy o poufności przedstawia swój projekt oparty o technologię TURBOEGG i może zdecydować się na samodzielną produkcję. TURBOEGG na własny koszt dorabia w aplikacji mobilnej TURBOEGG  dedykowany moduł sterowania urządzeniem oraz wprowadza produkt do swojej sieci sprzedaży. W ramach tego modelu TURBOEGG zachowuje stawkę prowizji uzależnioną od wielkości sprzedaży, a reszta trafia do właściciela produktu. –  Model 2  – Twórca po podpisaniu umowy o poufności przedstawia swój projekt oparty o technologię TURBOEGG i oddaje kwestię produkcji masowej produktu do TURBOEGG. Twórca w takim modelu otrzymuje procent od sprzedaży produktu w kolejnych latach. Korzystając z naszej unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu, tworzymy produkty zmieniające sposób życia, pracy i zabawy. Umożliwiamy naszym użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób,że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.
 • 17. Dziękuję za uwagę!

Related Documents