Polska Szkoła Internetowa
Liczba Polaków decydujących się na życie za granicą wzrasta każdego
roku. Ponad dwa miliony Polaków mieszka obecnie za gra...
Alfa i Omega czerpie ze wszystkich najnowocześniejszych form nauczania zdalnego aby
kształcić wszystkie dzieci z polskim o...
Co zyskują nasi uczniowie?
Każdy rok szkolny zakończony jest egzaminem, do którego
dziecko przystępuje w wybranej przez ro...
Zapewnij swojemu dziecku start w ojczyźnie – zapisy do naszej szkoły trwają cały rok!
polskaszkolainternetowa.pl
Tel: +48 ...
of 5

Polska szkoła internetowa e learning

Czym jest e-nauczanie i jakie korzyści niesie nauka w naszej szkole - zapraszamy!
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Education      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Polska szkoła internetowa e learning

  • 1. Polska Szkoła Internetowa
  • 2. Liczba Polaków decydujących się na życie za granicą wzrasta każdego roku. Ponad dwa miliony Polaków mieszka obecnie za granicą, a poziom emigracji nie maleje. Całkiem spora liczba osób, które zdecydowały się na wyjazd myśli tez o powrocie do kraju. W praktyce życie na obczyźnie trwa często o wiele dłużej, niż zakładali. Lepsze warunki ekonomiczne i mieszkaniowe w zachodnich krajach Unii Europejskiej sprawiają, że często wiele osób nie zamierza powracać do Polski. Trzeba jednak pamiętać, że to właśnie dzieci są naszą przyszłością i kto wie – być może one będą pragnęły wrócić do kraju swoich rodziców. Dlatego watro zawczasu zaplanować edukacje dziecka. Dziś, dzięki nowoczesnym technikom telekomunikacyjnym i rozwojowi Internetu każdy może utrzymywać kontakt osobami z całego świata. Coraz większym powodzeniem cieszą się także programy nauczania przez Internet tzw. E-nauczanie. Korepetycje, webinaria, lekcje on-line to jedne z wielu możliwości kształcenia przez Internet.
  • 3. Alfa i Omega czerpie ze wszystkich najnowocześniejszych form nauczania zdalnego aby kształcić wszystkie dzieci z polskim obywatelstwem za granicą kraju. Prosta i intuicyjna Platforma Edukacji pozwala dzieciom w intersujący dla nich sposób przyswoić wiedzę. Bogate i ciekawe materiały są dostępne dla dzieci przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – dzięki temu każde dziecko może uczyć się w dogodnej chwili.
  • 4. Co zyskują nasi uczniowie? Każdy rok szkolny zakończony jest egzaminem, do którego dziecko przystępuje w wybranej przez rodziców placówce (obecnie egzaminy przeprowadzamy na terenie całej UE). Po zdanym egzaminie uczeń otrzymuje polskie świadectwo szkolne – honorowane w każdej szkole. Dzięki temu dziecko może w każdej chwili kontynuować naukę w Polsce, bez potrzeby dodatkowej klasyfikacji czy egzaminów sprawdzających. Dwujęzyczność – wsparcie naszych nauczycieli obejmuje opanowanie polskiej mowy i pisma w doskonałym stopniu. Wiedza o kulturze i historii Polski czyli po prostu budowanie w dziecku świadomości pochodzenia.
  • 5. Zapewnij swojemu dziecku start w ojczyźnie – zapisy do naszej szkoły trwają cały rok! polskaszkolainternetowa.pl Tel: +48 534 637 952 E-mail: sekretariat@polskaszkolainternetowa.pl Skype: polskaszkolainternetowa