Структура самоврядування
групи ІФ-34
Назва: «Молодь майбутнього»
Наше самоврядування:
Староста групи:
Голубенко Гліб
Заступник старости групи:
Бухарін Артем
Навчальний центр:
М’якін...
Закони нашої групи:
 жити за законом : один за всіх і всі за одного;
 пам'ятати, що демократія закінчується там, де
п...
Наші правила:
 будь позитивним;
 говори від свого
імені;
 будь активним;
 не критикуй;
 вислухай думку
інших; ...
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ:
 Формування ініціативної, здатної
приймати нестандартні рішення
особистості, розвиток творчого
потен...
Ми-молодь майбутнього!
 Ми – молоді, завзяті і кмітливі.
 Ми сповнені сил та енергії.
 Ми маємо багато мрій, бажань,...
of 7

Nashe samovryaduvannya

Nashe samovryaduvannya
Published on: Mar 3, 2016
Published in: Education      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Nashe samovryaduvannya

  • 1. Структура самоврядування групи ІФ-34
  • 2. Назва: «Молодь майбутнього»
  • 3. Наше самоврядування: Староста групи: Голубенко Гліб Заступник старости групи: Бухарін Артем Навчальний центр: М’якінькова О. Корзун Є. Центр культури та дозвілля: Григорян Алвард Кашуба Альбіна Центр преси та інформації: Грінченко О. Капінос М. Спортивно-оздоровчий центр: Тараненко Аліна Скляр Д. Центр шефської допомоги: Задорожня Тетяна Колібабчук Єлизавета Санітарно- господарський центр: Дрига Максим Лєвітін Максим
  • 4. Закони нашої групи:  жити за законом : один за всіх і всі за одного;  пам'ятати, що демократія закінчується там, де починається твоє свавілля;  не забувати : тільки в здоровому тілі - здоровий дух;  ставитися до інших так, як би ти хотів ,щоб ставились до тебе;  бути великодушним та шляхетним навіть з недругами;  пам'ятати : ввічливість і тактовність - запорука успіху;  бути альтруїстом , бо милосердя врятує цей світ;  бути вдячним тим, хто посіяв в тобі сім’я добра, справедливості та прагнення до знань.
  • 5. Наші правила:  будь позитивним;  говори від свого імені;  будь активним;  не критикуй;  вислухай думку інших;  правило «піднятої руки»  правило «стоп»
  • 6. НАША ДІЯЛЬНІСТЬ:  Формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості, розвиток творчого потенціалу учнів, навчання самостійності і відповідальності.  Сприяння розвитку творчої особистості учнів.  Гармонійний розвиток особистості. Формування активної позиції кожної особистості.  Вироблення умінь та навичок співробітництва.  Забезпечення виконання учнями своїх обов’язків та захист їхніх прав.  Формування повноцінного громадянина-патріота своєї держави.
  • 7. Ми-молодь майбутнього!  Ми – молоді, завзяті і кмітливі.  Ми сповнені сил та енергії.  Ми маємо багато мрій, бажань, задумів і планів на майбутнє.  Щодня ми пізнаємо життя, відкриваємо для себе світ і розкриваєм світу себе.  Ми прагнемо усе спробувати і випробувати себе і свої сили, ствердитись, як людина й особистість, усього досягти.  Ми рухаємось вперед, наближаючи власне майбутнє.  Ми мріємо про успіх, кохання і щастя, бо ми молоді.  Уже сьогодні ми тримаємо у власних руках своє майбутнє і лише ми самі відповідальні за нього.  Вже від нас сьогоднішніх і від наших сьогоднішніх рішень залежить, яким буде завтрашній день і наше майбутнє.