1.Електроний каталог
2.Віртуальна довідка
3.Електронні книги
4.Віртуальні виставки
Електроний каталог Вінницької обласної універсалної
бібліотеки дозволяє виконувати пошук та замовлення лiтератури
в фондах...
Наша Віртуальна довідка поділяється на:
1.Архів
2.Нове запитання
3.Правила користування
4.Пошук
"Віртуальна бібліографічна довідка" - це бібліотечна служба,
бібліограф якої допоможе Вам знайти інформацію про книги,
ста...
Правила користування он-лайн ,поділяється на 3
підпункти:
1.Загальні Положення
2.Правила користувачів
3.Обмеження
А також ...
Електронні Книги в наш час дуже популярна.
В нашій бібліотеці існує Електронні Книги,які
поділяються:1.Твори письменників ...
Prezentatsiya svitlani
of 7

Prezentatsiya svitlani

Published on: Mar 4, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentatsiya svitlani

  • 1. 1.Електроний каталог 2.Віртуальна довідка 3.Електронні книги 4.Віртуальні виставки
  • 2. Електроний каталог Вінницької обласної універсалної бібліотеки дозволяє виконувати пошук та замовлення лiтератури в фондах бiблiотеки за допомогою iнтернету. Читач може користуватися великою кількість записів,які дозволять знайти будь-яку інформацію. В Електроному каталозі пошуку здійснюється: за назвою,автором,видавництвом,за видами документів,за ріком видання,за кльочовими словами. А також тут присутні види пошуку:Стандартний,розширний, Розповсюджувальний, за словником,ГВНТІ-навігатор, УДКнавігатор,ББК-навігатор, тематичний навігатор.
  • 3. Наша Віртуальна довідка поділяється на: 1.Архів 2.Нове запитання 3.Правила користування 4.Пошук
  • 4. "Віртуальна бібліографічна довідка" - це бібліотечна служба, бібліограф якої допоможе Вам знайти інформацію про книги, статті, Інтернет-ресурси, а також підібрати список літератури за конкретною темою. Поділяється Віртуальна Довідка: Архів-подана Бібліографічні описи,практично зі всіх тем,які цікавлять сучасного користувача. Архів поділений на роздільники,а також існують коди. “Нове запитання”- це дає можливість задавати запитання,про ту інформацію яку не можливо знайти,без допомоги спеціаліста. Але кількість запитань не може перевищувати 10 питань. Щоб задати питання потрібно вказати своє ім*я,електронну адресу,предмет запиту,тема запитання,контрольне слово.
  • 5. Правила користування он-лайн ,поділяється на 3 підпункти: 1.Загальні Положення 2.Правила користувачів 3.Обмеження А також до Віртуальної Довідки ми відносимо: Пошук Завдяки цьому можна знаходити інформацію: пошук за темою, ключові слова.
  • 6. Електронні Книги в наш час дуже популярна. В нашій бібліотеці існує Електронні Книги,які поділяються:1.Твори письменників Вінниччини. 2. З фонду рідкісних та цінних видань. Віртуальні Виставки певною мірою зхожі до Електронної Книги. Зображено теми,які цікавлять користувачів бібліотеки. Після того як читач знайде потрібну тему,йому подаються Бібліографічні Описи.

Related Documents