Prezentacja oferty
SweetHouse.pl
O FIRMIE
SweetHouse to rzeszowskie biuro nieruchomości
zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie
nieruchomości ta...
DOMY
Biuro nieruchomości Sweet House proponuje profesjonalną obsługę w
zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W...
MIESZKANIA
Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji związanych z mieszkaniami
– sprzedaż, kupno, wynajem. Prowadzimy ...
DZIAŁKI
Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących działek, jak i osób
chcących działkę sprzedać lub wynająć. Naszym ...
LOKALE
W swojej ofercie posiadamy lokale użytkowe, przeznaczone zarówno do
sprzedaży, jak i najmu. Obsługiwane przez nas t...
KONTAKT
Zapraszamy do kontaktu:
kom. + 48 530 789 897
e-mail: biuro@sweethouse.pl
35-101 Rzeszów
ul. LISA KULI 1/11
http:/...
of 7

Prezentacja oferty SweetHouse.pl

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją oraz odwiedzenia naszej strony: http://www.sweethouse.pl/
Published on: Mar 4, 2016
Published in: Business      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentacja oferty SweetHouse.pl

  • 1. Prezentacja oferty SweetHouse.pl
  • 2. O FIRMIE SweetHouse to rzeszowskie biuro nieruchomości zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki oraz lokale. Oferta biura obejmuje także mieszkania w stanie deweloperskim.
  • 3. DOMY Biuro nieruchomości Sweet House proponuje profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór domów na sprzedaż w Rzeszowie i jego okolicach. Zajmujemy się także pośrednicwem w kupnie, najmie, wynajmie i zamianie domów, systematycznie rozwijając swoją działalność dla rosnącej rzeszy zadowolonych klientów.
  • 4. MIESZKANIA Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji związanych z mieszkaniami – sprzedaż, kupno, wynajem. Prowadzimy swoich klientów przez cały proces transakcyjny – od pierwszego kontaktu z naszym pracownikiem, po finalizację, czyli podpisanie aktu notarialnego lub umowy najmu. W swojej ofercie posiadamy mieszkania, które są dokładnie sprawdzone pod względem prawnym, jak i wizualnym.
  • 5. DZIAŁKI Dysponujemy szeroką bazą klientów poszukujących działek, jak i osób chcących działkę sprzedać lub wynająć. Naszym atutem bez wątpienia jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasze usługi związane z obrotem działkami charakteryzują się pełną kompleksowością oraz najwyższym poziomem jakości.
  • 6. LOKALE W swojej ofercie posiadamy lokale użytkowe, przeznaczone zarówno do sprzedaży, jak i najmu. Obsługiwane przez nas transakcje prowadzimy od początku, czyli pierwszego kontaktu z nami, po finalizację, czyli podpisanie aktu notarialnego lub umowy najmu. Nasze usługi zawsze przeprowadzane są na najwyższym poziomie jakościowym, a powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o zadowolenie klientów.
  • 7. KONTAKT Zapraszamy do kontaktu: kom. + 48 530 789 897 e-mail: biuro@sweethouse.pl 35-101 Rzeszów ul. LISA KULI 1/11 http://www.sweethouse.pl/

Related Documents