ПРОГРАМИ ДЛЯ
РОБОТИ З ДИСКАМИ
Презентація
Учня 9-Б класу
Дудніка Івана Романовича
ОПТИЧНИЙ ДИСК
Оптичний диск —
носій даних у вигляді
пластикового чи
алюмінієвого диска,
призначеного для
запису й відтворе...
Програми для роботи
з оптичними дисками
Nero Burning ROM
Nero Burning ROM — багатофункціональний пакет
комп'ютерних програ...
Nero StartSmart — програма-меню для запуску перелічених нижче
застосунків
Nero Burning Rom — застосунок для запису і створ...
Alcohol 120%
Alcohol 120% — комп'ютерна програма для запису та створення
образів CD та DVD (емулятор CD/DVD-дисків). Прогр...
Дозволяє створювати до 31 віртуального диску
одночасно (використовує SCSI Pass Through Direct
(SPTD) layer).
Створює образ...
Daemon Tools
Програма-емулятор CD/DVD/Blu-ray дисководів.
Дозволяє використовувати образи CD/DVD/Blu-
ray-дисків так, ніби...
Функціонал Lite Pro Basic Pro Standard Pro Advanced
Графічний
інтерфейс
користувача
(Ні лише іконка в
)треї
Так Так Так
Ст...
ЖОРСТКИЙ ДИСК
ЖОРСТКИЙ ДИСК (англ. Hard
(magnetic) disk drive, англ. HDD), у
комп'ютерному сленгу —
«вінчестер» (від англ....
Програми для роботи з
жорсткими дисками та
картами пам'яті
Існує безліч програм для роботи з жорсткими
дисками та картами ...
Prezentatsia 17
of 11

Prezentatsia 17

Published on: Mar 4, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentatsia 17

  • 1. ПРОГРАМИ ДЛЯ РОБОТИ З ДИСКАМИ Презентація Учня 9-Б класу Дудніка Івана Романовича
  • 2. ОПТИЧНИЙ ДИСК Оптичний диск — носій даних у вигляді пластикового чи алюмінієвого диска, призначеного для запису й відтворення звуку, зображення, буквенно-цифрової інформації тощо за допомогою лазерного променя.
  • 3. Програми для роботи з оптичними дисками Nero Burning ROM Nero Burning ROM — багатофункціональний пакет комп'ютерних програм для запису і створення образів CD та DVD дисків, що містить також утиліту резервного копіювання, редактор звукових файлів і програми для створення і друку обкладинок для CD і DVD. Починаючи з версії 6.6.0.13 Nero Burning ROM може також записувати диски форматів LightScribe та Blu-ray. Працює під операційною системою Windows, також існує версія для Linux. Остання версія - 11.0, випущена у жовтні 2011 року.
  • 4. Nero StartSmart — програма-меню для запуску перелічених нижче застосунків Nero Burning Rom — застосунок для запису і створення образів CD та DVD. Nero Express — Nero Burning Rom із спрощеним інтерфейсом користувача. Nero BackItUp — утиліта для резервного копіювання даних. Nero Cover Designer — редактор обкладинок для CD і DVD. Nero Wave Editor — редактор звукових файлів. Nero ImageDrive — застосунок для роботи з віртуальними компакт- дисками. Nero CD-DVD Speed — тестування CD або DVD приводу. Nero DriveSpeed — утиліта для регулювання швидкості обертів CD чи DVD приводу. Nero InfoTool — додаток для видачі детальної інформації про можливості CD чи DVD приводу, крім цього видає інформацію про систему.
  • 5. Alcohol 120% Alcohol 120% — комп'ютерна програма для запису та створення образів CD та DVD (емулятор CD/DVD-дисків). Програма створює на жорсткому диску ПК користувача образ диска з даними, аудіо або відео інформацією, а потім надає доступ до цих даних інших програм так, немов шуканий диск знаходиться в приводі. Є також інша, простіша і безкоштовна версія програми Alcohol 52%. Вона відрізняється відсутністю можливості запису CD і DVD дисків, меншою кількістю віртуальних дисків.
  • 6. Дозволяє створювати до 31 віртуального диску одночасно (використовує SCSI Pass Through Direct (SPTD) layer). Створює образи CD, DVD та Blu-ray дисків. Підтримає такі формати образів: MDS, CCD, BIN/CUE, ISO, CDI, BWT, B5T, B6T, BWI, BWS, BWA, ISZ. Пряме копіювання з диску на диск. Видалення інформації з CD-RW, DVD-RW та BD-RE дисків. Пошук файлів-образів дисків. Експорт та імпорт списків файл-образів.
  • 7. Daemon Tools Програма-емулятор CD/DVD/Blu-ray дисководів. Дозволяє використовувати образи CD/DVD/Blu- ray-дисків так, ніби вони записані на диску що знаходиться у вас в дисководі. Підтримує обхід захистів від копіювання SafeDisc (C-Dilla), Securom, Laserlock, CDCOPS, StarForce, Protect CD та інших. Для емуляції використовується SCSI Pass Through Direct (SPTD) layer.
  • 8. Функціонал Lite Pro Basic Pro Standard Pro Advanced Графічний інтерфейс користувача (Ні лише іконка в )треї Так Так Так Створення образів Ні Так Так Так Інтерфейс командного рядка Так Ні Так Так Кількість віртуальних SCSI C  D/DVD-приводів 4 4 16 32 Кількість віртуальних IDE CD  /DVD-приводів 0 0 0 2 /Стиснення шифрув ання образів Ні Так Так Так Перетворення форматів образів Ні Ні Ні Так Відсутність Adware Так Ні Так Так Безкоштовність (Так для некомерційного )використання Так Ні Ні
  • 9. ЖОРСТКИЙ ДИСК ЖОРСТКИЙ ДИСК (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу — «вінчестер» (від англ. winchester), — магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу. У більшості ЕОМ виконує функцію енергонезалежного носія інформації (комп'ютерної пам'яті чи нагромаджувача інформації) з довільним доступом (англ. random access).
  • 10. Програми для роботи з жорсткими дисками та картами пам'яті Існує безліч програм для роботи з жорсткими дисками та картами пам'яті. Вони виконують дефрагментацію, чистку, сортування або видалення файлів та папок тощо. Серед них Wise Disk Cleaner Pro, Comodo Backup . Серед найбільш поширених представників таких програм — архіватори, чистильники, файлові менеджери, утиліти для створення резервних копій і відновлення даних.

Related Documents