www.erasmus-internships.eu
VUSTE ENVIS
Velflíkova 10
160 41 Prague 6
Czech Republic
VUSTE ENVIS
Projekty stáží
Akreditace a CÍLE
VUSTE ENVIS je vzdělávácí organizace, akreditovaná
Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy na
orga...
Co je to pracovní MOBILITA v rámci programu
LEONARDO DA VINCI / ERASMUS?
Výjezd na určitou dobu do jiné země EU, za účelem...
Project “Přenos Zkušeností v Evropské
Architektuře“/Transfer of experience in European
architecture
PRACOVNÍ STÁŽE VE ŠPAN...
Project “Přenos Zkušeností v Evropské
Architektuře“/Transfer of experience in European
architecture
Po celou dobu pobytu b...
Project “Přenos Zkušeností v Evropské
Architektuře“/Transfer of experience in European
architecture
Podmínky pro účasníky:...
Project “Přenos Zkušeností v Evropské
Architektuře“/Transfer of experience in European
architecture
Příprava vybraných kan...
Tutoring and monitoring
Důležitou roli v rámci monitoringu odborné stáže zaujímá tutor z
cílové hostitelské organizace (mí...
Certifikát
Hodnocení stážisty bude uvedeno v certifikátu, který
účastník obdrží od hostitelské organizace na závěr
své pra...
Nejčastější dotazy
Kdy se odjíždí?
Budu platit za něco?
Bude mi firma platit za práci?
Pracovní místo si musím najít
sam / a?
V jaké firmě budu pracovat?
Mohu zůstat na stáži déle?
Můžu jít na kratší dobu?
of 17

visuin archi-snídaně: Stáže v zahraničí

Published on: Mar 4, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - visuin archi-snídaně: Stáže v zahraničí

 • 1. www.erasmus-internships.eu VUSTE ENVIS Velflíkova 10 160 41 Prague 6 Czech Republic VUSTE ENVIS Projekty stáží
 • 2. Akreditace a CÍLE VUSTE ENVIS je vzdělávácí organizace, akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy na organizováni dalšího, neformálního odborného vzdělávání. Naším hlavním cílem je rozvíjet a podporovat celoživotní vzdělávání prostředníctvím programů mobilit Leonardo da Vinci a Erasmus. Naším posláním je poskytovat podporu pro zlepšení zaměstnatelnosti mladých evropských absolventů.
 • 3. Co je to pracovní MOBILITA v rámci programu LEONARDO DA VINCI / ERASMUS? Výjezd na určitou dobu do jiné země EU, za účelem získání pracovní zkušenosti podle potřeby podporováno formou přípravných kurzů v hostitelském jazyce nebo v angličtině. www.dzs.cz
 • 4. Project “Přenos Zkušeností v Evropské Architektuře“/Transfer of experience in European architecture PRACOVNÍ STÁŽE VE ŠPANĚLSKU A VELKÉ BRITÁNII Stáž v délce 8 týdnů proběhnou letních měsících 2014 Projekt je realizován v rámci programu EU Leonardo da Vinci. Účastníkům jsou plně hrazeny: n  cestovní náklady a pojišténí n  ubytování n  kapesné cca 300 eur
 • 5. Project “Přenos Zkušeností v Evropské Architektuře“/Transfer of experience in European architecture Po celou dobu pobytu bude účastníkům zdarma k dispozici přijmajíci organizace, která v dané destinaci zajistí ubytování, transport z letište, zprostředkování pracovních pohovorů v institucúch, kde bude stáž realizována a dále poskytne pomocnou ruku při řešení jakékoli situace.
 • 6. Project “Přenos Zkušeností v Evropské Architektuře“/Transfer of experience in European architecture Podmínky pro účasníky: n  Zájemce do této doby neabsolvoval žádnou pracovní stáž v rámci programu Leonardo da Vinci – PLM n  Dobrá znalost angličtiny nebo španělštiny n  MOTIVACE Svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na: training@vuste-envis.cz
 • 7. Project “Přenos Zkušeností v Evropské Architektuře“/Transfer of experience in European architecture Příprava vybraných kandidátů před odjezdem: n  Pohovory s partnerskými organizacema ve Španělsku a UK (Prodiskutování pracovních možností v rámci stáže) – prostředníctvím skypu a e-mailu n  jazyková příprava ve formě intenzivního kurzu španělštiny/Aj ve spolupráci s akreditovanou jazykovou školou. Obsahově bude kurz zaměřen na denní praktické využití španělského/anglického jazyka s důrazem na odbornou terminologii v oblasti architektury. n  Logistika a poskytnutí praktických informací (doprava, ubytování, možné situace)
 • 8. Tutoring and monitoring Důležitou roli v rámci monitoringu odborné stáže zaujímá tutor z cílové hostitelské organizace (místo výkonu praxe). Ten je se stážistou v každodenním kontaktu a dohlíží na řádný průběh stáže. Minimálně jednou týdně společně se stážistou reflektují pracovní proces, zároveň tutor v rámci schůzky upřesní pracovní aktivity na následující týden.
 • 9. Certifikát Hodnocení stážisty bude uvedeno v certifikátu, který účastník obdrží od hostitelské organizace na závěr své praxe.
 • 10. Nejčastější dotazy
 • 11. Kdy se odjíždí?
 • 12. Budu platit za něco?
 • 13. Bude mi firma platit za práci?
 • 14. Pracovní místo si musím najít sam / a?
 • 15. V jaké firmě budu pracovat?
 • 16. Mohu zůstat na stáži déle?
 • 17. Můžu jít na kratší dobu?

Related Documents