Jednego dnia, mały motyl zaczął wykluwać się zkokonu; mężczyznausiadł i przyglądał się jak motyl przeciska swoje ci...
I wtedy motyl jakby się zatrzymał. Tak jakby zaszedłtak daleko jak mógł idalej już nie miał sił.
Więc mężczyzna postanowił mu pomóc: wziąłnożyczki i rozciął kokon. Motyl wyszedł dalej bez problemu.Miał za to wąt...
Mężczyzna kontynuował obserwacje, ponieważspodziewał się, że w każdejchwili skrzydłamotyle zaczną grubieć,powiększa...
Tak się nie stało! Motyl spędził resztę życia czołgając się po ziemi z mizernym ciałem i pomarszczonymi ...
Człowiek w całej swej życzliwości idobroci nie wiedział, że walka motyla z kokonem była bodźcem dla jego skrzydeł i dz...
Czasem walka to to,czego nam w życiu potrzeba. Jeśli Bóg pozwalanam iść przez życiebez jakichkolwiekproblemów to może ...
Prosiłem o siłę... Bóg dał miprzeciwności losu, aby zrobić mnie silnym.Prosiłem o mądrość...Bóg dał mi problemy do r...
Prosiłem o odwagę… Bóg dał mi przeszkody do pokonania. Prosiłem o miłość...Bóg dał mi ludziw kłopocie, aby im pomóc.
Prosiłem o przychylność...Bóg dał mi okazje do wykazania się. „Dostałem nie to co chciałem...Ale dostałem wszystkocz...
Wyślij tę wiadomość wszystkim przyjaciołom, na których Ci zależy. Nawet jeśli to oznacza,że będziesz musiał odesłać ją do ...
of 11

Prezzentacja-warsztaty

Published on: Mar 4, 2016
Published in: Art & Photos      
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezzentacja-warsztaty

 • 1. Jednego dnia, mały motyl zaczął wykluwać się zkokonu; mężczyznausiadł i przyglądał się jak motyl przeciska swoje ciało przez ten malutki otwór.
 • 2. I wtedy motyl jakby się zatrzymał. Tak jakby zaszedłtak daleko jak mógł idalej już nie miał sił.
 • 3. Więc mężczyzna postanowił mu pomóc: wziąłnożyczki i rozciął kokon. Motyl wyszedł dalej bez problemu.Miał za to wątłe ciało i bardzopomarszczone skrzydła.
 • 4. Mężczyzna kontynuował obserwacje, ponieważspodziewał się, że w każdejchwili skrzydłamotyle zaczną grubieć,powiększać się dzięki czemu motyl będziemógł odlecieć i zacząć żyć.
 • 5. Tak się nie stało! Motyl spędził resztę życia czołgając się po ziemi z mizernym ciałem i pomarszczonymi skrzydłami.Do końca życianie był w stanie latać.
 • 6. Człowiek w całej swej życzliwości idobroci nie wiedział, że walka motyla z kokonem była bodźcem dla jego skrzydeł i dzięki temu motyl był w stanie latać, gdy tylko pokona opór kokonu.
 • 7. Czasem walka to to,czego nam w życiu potrzeba. Jeśli Bóg pozwalanam iść przez życiebez jakichkolwiekproblemów to może to zrobić z nas słabeuszy. Niebylibyśmy tak silni jak moglibyśmy.Nie być w stanie do latania.
 • 8. Prosiłem o siłę... Bóg dał miprzeciwności losu, aby zrobić mnie silnym.Prosiłem o mądrość...Bóg dał mi problemy do rozwiązania.Prosiłem o dobrobyt... Bóg dał mi mózg i krzepę.
 • 9. Prosiłem o odwagę… Bóg dał mi przeszkody do pokonania. Prosiłem o miłość...Bóg dał mi ludziw kłopocie, aby im pomóc.
 • 10. Prosiłem o przychylność...Bóg dał mi okazje do wykazania się. „Dostałem nie to co chciałem...Ale dostałem wszystkoczego było mi trzeba."
 • 11. Wyślij tę wiadomość wszystkim przyjaciołom, na których Ci zależy. Nawet jeśli to oznacza,że będziesz musiał odesłać ją do osoby, od której ją otrzymałeś. Jeśli wiadomość do Ciebie wróci, możesz być szczęśliwy, bo to oznacza, że masz prawdziwych przyjaciół.

Related Documents