Презентація на тему:«Збір коштів на благодійні цілі»
1. Цінність нашої пропозиції: Проблема, яка нами вирішується:  Недостатня увага до дітей сиріт ;  Потреба у моральній...
 Дії для реалізації проекту:  Пошук нових постачальників;  Залучення для сприяння органів місцевої влади;  По...
3. Ключові партнери: Головні партнери:  МГО «Я - лідер»;  Директори інститутів та викладацький склад;  Самі...
 Основні ресурси для реалізації проекту:  Матеріальні ресурси (книги, іграшки, одяг, дитяче харчування);  Тру...
5. Відносини з контрагентами: Тип відносин з контрагентами:  Фінансові (кошти, на які буде закуплено одяг, іграшки); ...
6. Канали: Канали через, які хочуть контактувати наші клієнти:  Телефонні розмови;  Особисті зустрічі. Канали, я...
7. Структура витрат  Основні витрати:  Час на виготовлення та роздачу листі...
of 8

Prezentatsiya blag fond

Published on: Mar 4, 2016
Source: www.slideshare.net


Transcripts - Prezentatsiya blag fond

  • 1. Презентація на тему:«Збір коштів на благодійні цілі»
  • 2. 1. Цінність нашої пропозиції: Проблема, яка нами вирішується:  Недостатня увага до дітей сиріт ;  Потреба у моральній підтримці;  Проблема забезпеченості таких дітей. Цінність для приймаючої сторони:  Отримання необхідної уваги (потреба у спілкуванні);  Розкриття дітей у різних аспектах життя (потреба у самореалізації);  Почуття «потрібності» у нашому суспільстві (потреба у визнанні). Цінність для благодійної сторони:  Важливість того, що вони комусь допомагають стати кращими;  Цінність того, що вони реалізовуються, вдосконалюються через турботу про інших менш захищених і забезпечених осіб.
  • 3.  Дії для реалізації проекту:  Пошук нових постачальників;  Залучення для сприяння органів місцевої влади;  Пошук інформації про дітей та установи в яких вони перебувають, для подальшої допомоги їм;  Збір коштів для купівлі одягу, іграшок, дитячого харчування. Поширення інформації про нас:  Інтернет ресурси, а саме соціальних мереж (vk.com, Facebook);  Розповсюдження листівок. Налагодження відносин з користувачами:  Поїздки в дитячі будинки та проведення часу з дітьми;  Проведення ігор та культурних заходів з їхньою участю.
  • 4. 3. Ключові партнери: Головні партнери:  МГО «Я - лідер»;  Директори інститутів та викладацький склад;  Самі студенти. Головні постачальники:  Студенти;  Небайдужі люди;  Магазин дитячого одягу “Дочки і Синочки”. Ресурси від партнерів:  Інформаційні ресурси (перелік осіб, яким необхідна допомога та установи в яких вони проживають);  Трудові ресурси (волонтери).  Види діяльності партнерів:  Збір коштів для дітей сиріт, малозабезпечених та багатодітних сімей, а також людей похилого віку;  Сприяння у всебічному розвитку вище перелічених категорій осіб;  Викладацька та науково-дослідна робота.
  • 5.  Основні ресурси для реалізації проекту:  Матеріальні ресурси (книги, іграшки, одяг, дитяче харчування);  Трудові ресурси (волонтери);  Фінансові ресурси (гроші). Канали поширення інформації про нас:  Листівки;  Мережа Інтернет;  Зв’язок через телефон та особисті зустрічі. Відносини з користувачами:  Матеріальні ( одяг, іграшки, дитяче харчування);  Трудові ( волонтери, які будуть проводити час з дітьми);  Фінансові (кошти необхідні для покупки одягу, іграшок, книг, дитячого харчування).
  • 6. 5. Відносини з контрагентами: Тип відносин з контрагентами:  Фінансові (кошти, на які буде закуплено одяг, іграшки);  Оргаізаційні (організація походів в дитячий будинок, забезпечення реклами);  Матеріальні (збір іграшок та одягу). Поєднання з нашим проектом: полягає у тому, що всі вони спрямовані на одну спільну мету – допомога дітям (матеріальна, фінансова, моральна), які перебувають у дитячих будинках та потребують уваги зі сторони оточуючих. Вартість послуг : формується на добровільних, довірливих основах, тому залучення коштів не потребує. Сегментування: Цільові групи: навчальні заклади (НУ «Львівська політехніка», Національний університет ім. Івана Франка), інші навчальні заклади; Наш проект спрямований на допомогу дітям (від 5 днів до 3 років), що перебувають у дитячому будинку №2 по вулиці А. Антоновича, 117.
  • 7. 6. Канали: Канали через, які хочуть контактувати наші клієнти:  Телефонні розмови;  Особисті зустрічі. Канали, які зараз використовуються:  Особисті зустрічі;  Телефонні розмови. Як канали взаємоповязані: за допомогою даних каналів ми можемо без проблем звязатися з нашими клієнтами та отримати необхідну інформацію. Найефективнішим та найдешевшим каналом звязку є особисті зустрічі.
  • 8. 7. Структура витрат  Основні витрати:  Час на виготовлення та роздачу листівок;  На розмови по телефону;  На пошуки волонтерів;  Кошти на придбання дитячого одягу, іграшок, книг, дитячого харчування. Найдорожчими ресурсами є матеріальні (іграшки, одяг, дитяче харчування. Найдорожчими роботами є поширення інформації.

Related Documents